Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

moze dlatego ze bardzo mu sie podoba i zawsze chcial taka miec? panowie nie popadajmy w paranoje, kolega chce sprobowac czegos nowego, kiedys jak pierwsza osoba (nie wiem kto bo mnie tu jeszcze nie bylo) zalozyla zderzak od S do TDI to tez hejtowali a teraz? prawie kazdy chce albo juz zalozyl pakiet z S... dajcie spokoj, moze byc ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś w ten deseń :> ?

S3_22Apr2006_12_zps5b300aa4.jpg

Mnie to jara, niestety avant jest nie tuningowalny w tym stylu! jeszcze z słabym tdi pod maską:(

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy rozłożonym tym spojlerku bedzie paskudnie ta klapa wyglądała, nawet bym powiedział ze gorzej niz z riegerem :sick3: W TT raz że tylny element klapy jest krutki to dwa ze jest pochylony i po otwarciu ze tak powiem podnosi sie do poziomej płaszczyzny, przez co nie odstaje od bryły auta, w A4 tego nie będzie. Ja tam tego w ogóle nie widze :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem że może być ciekawie całkiem z tym spojlerem a mocy to nie trzeba przy tym spojlerku bo w audi TT wysówa się on jak i corrado przy 120km/h chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a co do corrado w nich tez koncowka klapy bagarznika byla plaska a spojler wysowany byl na teleskopach poprostu do gory w a4 tez takie rozwiazanie bylo by spoko ogulnie ja czekam na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a co do corrado w nich tez koncowka klapy bagarznika byla plaska a spojler wysowany byl na teleskopach poprostu do gory w a4 tez takie rozwiazanie bylo by spoko ogulnie ja czekam na efekty

tylko ile miała ta końcówka szerokosci? napewno nie tyle co ma klapa B5, z tego załozenia powinna sie podnosić cała płaszyczna płaska tylnej klapy w B5 :sick3: , trzeba by kroić klape na proporcje 1:3 wspawywać rynne w wyciecie by sie tam mógł licować ten spojler, teraz wyobrażcie sobie jak to wyglada z tyłu przy podniesionym spojlerze :grin:

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz musiał wziaść pod uwage wykonanie uszczelki, bo w tym zagłebieniu będzie idealne miejsce na gromadzenie wilgoci, a ze wszystko spawane to szybciej spuchnie :wink:

mam gdzies na dysku fajniejsze rozwiazanie dla sedana i modyfikacji klapy, jak sie doszukam to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler).

Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Jak chcesz klapę na testy, to oddam za małe pieniądze [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsze rs3 sedan ma lotkę elektryczną na klapie, fajnie to wygląda

Edytowane przez roae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te coś czarnego co z tyłu ma zrobione ta b5 to masakra to to samo co założyć w zderzak s4 b5 siateks w prost cudownie na wieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te coś czarnego co z tyłu ma zrobione ta b5 to masakra to to samo co założyć w zderzak s4 b5 siateks w prost cudownie na wieś

z dwojga złego spojler wyjdzie gorzej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler).

Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.

armi ja ta lotke mam ... ;) ale chcisłem isc krok do przodu ......

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Jak chcesz klapę na testy, to oddam za małe pieniądze [emoji6]

odezwe sie do ciebie slepy na priv .... najpierw musze kupic klape od TT cała moze bo to bedzie moj dawca elementów wklesłych i i mocujacych

chłopaki bez spiny kupuje druga klape na której bede pracował ..... w planach mam zamiar kupic klape od TT ... zebym miał te ładnie wyprofilowane kształty otwory mocujace i ty podobne .... reszta wyjdzie w praniu

tak to kurna miniej wiecej ma wygladac tylko zamiast b8 bedzie b5 ...... jaram sie jak dziecko

Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...