Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to a4 s-line?


hydro3

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam audi a4 b5 - 1.8 - 125 km z 1998 roku,

mam takie pytanie

kupując ten samochód poprzedni właściciel informowal mnie ze to wersja s line ponieważ posiada:

kierownicę - skórzana (ze znaczkiem s line) oryginalna - widzialem ze taką mają s4

fotele kubełki

klimatronik

drążek zmiany biegów taki jak w s4

doświetlenie wnętrza (doświetlenie miejsc na nogi)

i jakies tam inne lepsze głośniki (fakt grają lepiej niż w innych a4 i ponoć są oryginalne)

ale poza tym reszta jest jak w innych "a czwórkach" po lifcie

chciałem teraz zainwestować trochę w autko i moim pytaniem jest czy to żeczywiście a4 s-line czy nie

chciałem kupić znaczki s line oryginalne na klapę z tyłu i pod kierunkowskazy tylko czy to jest a4 s line

nie zamiezam wiesniaczyc samochodu znaczkami - jesli rzeczywiście to nie jest s line no ale jesli jest to mógłbym autko upiekszyć

po czym poznac s line, poprzedni wlaścicel mi mowil ze s4 to silnik i zawieszenie inne a a4 s-line to pakiet wyposażenia wnętrza - prawda to???

bardzo proszę o pomoc znawców tematu

P.S. i czy ktoś może kupował na allegro takie "chromy" dookoła szyb bocznych ok80zł - warto to kupowac i zakladac czy to jakis bubel co sie odkleja???

prosze o pomoc

pozdrawiam

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie było s-line, czarodziej wcisnął Ci kit

w 98 auto przeszło mały lift, w 99 duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za tego s-line :gwizdanie: :kox:

w B5 nie było s-line

Nie kupuj chromu na metry bo to g.wno warte :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd się wzieły te części które wymienilem???

taki pakiet lepszy???

ktos sobie je poprzekłądał z innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 koła - (ma 220 tys km) mysle ze nie przeplacilem - bo jezdze juz rok (30 tys km) i tylko mi gaz kichna ze 3 razy - poza tym bezawaryjny

a ten chrom to nie na metry tylko gotowy wyprofilowany i dociety - warto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten chrom to nie na metry tylko gotowy wyprofilowany i dociety - warto???

Nie warto, ale jak chcesz.

Aha myślałem, że to nowy nabytek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki chcesz dowód ?

napaliłes sie na klamota jak komornik na video i teraz masz problem

i nik tutaj nie robi żadnych aluzji tylko rzetelnie odpowiada na Twoje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu zdjęcie mojego wnętrza a mam 97 rok.

003b66d88f33dacdm.jpg

To samo co u Ciebie?

A może ja też mam s-line :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet s-line wszedł dopiero od b6 i to nie od początku tylko 2002r więc sam sobie odpowiedz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem kolego devastation nie wątpię w Twoją wiedzę aczkolwiek nie jesteś sam na tym forum i może ktoś inny chciałby podzielić się swoimi uwagami, i wypraszam sobie klamota - auto jest świetnie pod względem wizualnym jak i kondycyjnym - nie widziałeś wiec nie pisz takich głupot :)

nie widzialem w innych a4 tego doswietlenia i kierownicy - tzn tych czesci ktore wymienilem wiec pytam, raczej ciezko by bylo zrobić sobie oryginalne np doswietlenie wnetrza w takim samochodzie więc moje pytanie brzmi czy to jednak moze byc s line czy tylko większy pakiet wyposażenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zwykły pakiet nic specjalnego

moj klamot posiada w swoim wyposazeniu: Q, Bix-y , 1BV, 10 poduch, grzane stołki, pełny FIS

tempomat, 4xel szyby, grzane i składane lustra

i jest to zwykłe, obsrane poliftowe B5 i nic ale to nic innego

nie czekaj na boskie zmiłowanie bo Ci tutaj nikt nic nie napisze że masz s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem w innych a4 tego doswietlenia i kierownicy - tzn tych czesci ktore wymienilem wiec pytam, raczej ciezko by bylo zrobić sobie oryginalne np doswietlenie wnetrza w takim samochodzie więc moje pytanie brzmi czy to jednak moze byc s line czy tylko większy pakiet wyposażenia???

U mnie też jest doświetlenie wnętrza itp. więc nie masz żadnego s-line.

Wejdź sobie w dział Moja A4 i obczaj co można zrobić z autem, jak je ulepszyć itp. i nie będziesz pisał takich rzeczy...

raczej ciezko by bylo zrobić sobie oryginalne np doswietlenie wnetrza w takim samochodzie więc moje pytanie brzmi czy to jednak moze byc s line czy tylko większy pakiet wyposażenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tutaj ludzie tak sobie rezają auta że potem przy sprzedaży mogą mówić że to wersja "Super S-Line" i myślę że znajdą się tacy co uwierzą. :wink4:

Ważne żeby wiedzieć conieco na temat auta które się kupuje to potem nie będzie niespodzianek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...