Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem szukam sprężyn z s-line one niby są 30 mm niższe prawda to?

Opublikowano

20mm, lepiej poszukaj eibacha itd, co najmniej -30/-35mm

Opublikowano
  • Autor

Aha. Będę musiał popatrzeć. Bo troszkę koza jest :wink: Jakby ktoś coś miał to pisać hehe :decayed:

Opublikowano

musisz polować :decayed:, ale s-line to za mało, mam u sibeie fabryczne, jest ok, ale -30/-40 byłoby lepsze i pewnie niebawem jak nie znajde gwintu to coś takiego zawita

Opublikowano
  • Autor

Ja jakoś nisko nie chcę chce żeby to troszkę poszło w dół i w miarę wyglądało. W a3 miałem nisko i sztywno i narazie dość hehe

Tak optycznie żeby tylko było w miarę i będzie ok. :wink:

Opublikowano

ale s-line w a4 jest dosyć niewygodne, ja u siebie ma 1bv i taczka jest, a wygląd tylko przyzwoity, wiem że chłopaki mają eibachy i są zadowoleni ale nie namawiam

Opublikowano
Ja jakoś nisko nie chcę chce żeby to troszkę poszło w dół i w miarę wyglądało. W a3 miałem nisko i sztywno i narazie dość hehe

Tak optycznie żeby tylko było w miarę i będzie ok. :wink:

To S-Line Ci w zupełności wystarczy. Furka zacna :thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=231075

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=231075

Opublikowano

fela zaj..... szukalem do siebie no ale trafilo sie cos innego:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

11.05.12 r. - wypadły emblematy 1.9TDI oraz ramki rejestracji (przód i tył), odnowione troszkę dekielki z czarnym środkiem, a wpadło parę naklejek :decayed:

edismd.th.jpg ilmg.th.jpg dekielkinaaucie.th.jpg frontoho.th.jpg

Bardziej szczegółowo co robię przy aucie opisuję na www.opolskivag.pl tam jest praktycznie wszystko hehe Zapraszam do logowania się :D

Aha i w ciągu 3,5 mies zrobione 11 tys km :kox: Pasuje. :banan:

Opublikowano
11.05.12 r. - wypadły emblematy 1.9TDI oraz ramki rejestracji (przód i tył), odnowione troszkę dekielki z czarnym środkiem, a wpadło parę naklejek :decayed:

http://img688.imageshack.us/img688/7256/edismd.th.jpg http://img18.imageshack.us/img18/9619/ilmg.th.jpg http://img641.imageshack.us/img641/7185/dekielkinaaucie.th.jpg http://img337.imageshack.us/img337/633/frontoho.th.jpg

Bardziej szczegółowo co robię przy aucie opisuję na www.opolskivag.pl tam jest praktycznie wszystko hehe Zapraszam do logowania się :D

Aha i w ciągu 3,5 mies zrobione 11 tys km :kox: Pasuje. :banan:

ej co ty sobie nie myslisz?:wink:to na tamtym forum opisujesz wszystko a tu tylko ochłapy wrzucasz?to nadaje sie do wyrzucenia z klubu:polew:

Opublikowano
  • Autor

Eeee tu wrzucam najlepsze a nie ochłapy :stupid2:

Opublikowano

no sam napisałes że bardziej szczegółowo opisujesz co z autem robisz na innym forum:wink:

Opublikowano
  • Autor

No tak bo tam np pisze że pomalowałem ramie wycieraczki czy coś innego czyli nic takiego wielkiego, pierdółka a tu wole wrzucać coś co zmienia bardziej wygląd auta. Ochłapy to raczej mało ważne rzeczy tak :whistling:

Opublikowano

a no chyba że tak:grin: powiedzmy że ci wierze :wink: kiedy do nl wracasz?

Opublikowano
  • Autor

Nie wracam. Załapałem tutaj pracę. W ten weekend tylko będę w NL bo mam sprawę do załatwienia.:wink:

Opublikowano

szkoda

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś tam aktual :wink: Ostatnio wymieniłem IC bo pękł i wyczyściłem EGR i autko śmiga dalej :decayed:

1012q.jpg

1009yp.jpg

---------- Post dopisany 06-01-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 22:54 ----------

Jako że laki83 mnie opierdzielił :tongue4: postanowiłem zaktualizować 1 post i wszystko jest opisane od początku o końca :decayed: Zapraszam :hi:

Opublikowano

Teraz można czytać. :good::naughty: Fajny kolorek i mody w dobrym kierunku! Powiedz mi tylko dlaczego jej jeszcze nie obniżyłeś? :angry::naughty: Eibach albo springi H&R załatwią sprawę. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze coś wyskakuję :kwasny: Chcę wymienić sprzęgło i wtedy pomyślimy o zejściu w dół :wink:

Opublikowano

Sprzęgło ważniejsze! :good: Zerknij u mnie - ja wrzuciłem springi H&R -35mm...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.