Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie troche to, ze " po dolozeniu Fmica chlopaki doloza z 20KM" , tosz to teraz mogli bardziej podkoksowac, a pozniej po zmianie w razie czego tylko korekte, IC w tym momencie nie byl ograniczeniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam sie. Przeciesz zartobliwie to pisalem hehe

To ze mozna wiecej to wiem. Patryk mi mowil odrazu ze na samym turbo i sofcie max 180 km zrobia ale po diagnozie i ogarnieciu auta wyszlo tyle bo jak pisalem nie chcialem na maxa zylowac silnika a juz troche ma i nie domaga wszystko tak jak bylo nowe.

Zawsze mozna wiecej ale po co sie pchac w koszta. Zrobie ic jeszcze, korekte i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura widziana dzisiaj na parkingu podziemnym w Hoofddorpie;). Kolor miażdży suty, brakuje tylko pakietu zewnętrznego sL lub s4...

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no byłem nawet 2 razy wczoraj. Brudas straszny po trasie z PL.

Pakiet S4 bym chciał ale to już raczej odpada bo założyłem inne priorytety i do auta napewno wpadnie jeszcze wiekszy intercooler i może fotele żeby było wygodniej.

I to by było na tyle raczej. Tylko się bujać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze. Jak bede na swieta w PL to wtedy albo dopiero na nastepne wakacje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naprawdę duży fmic to zderzak od eSki jedynie, pod sL ciężko upchać tak aby nie wchodził za dużo pod belkę, a o zwykłym zderzaku nawet nie mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Raczej bede szukal takiego zeby weszedl w ori zderzak. Chodzi mi tylko o to zeby sie nie meczyl sprzet bo na seryjnym IC to slabizna.

Nie musi byc 200 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabizna bo poruszam się czasami A6 AWX po programie na 167 KM i w upał moment obrotowy spada. Jak jest do 20 stopni to jedzie jak wściekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz myślę że to już ECU mi to ogarnie i dobiorą taki jak trzeba i żeby się wcisnął chyba że znajdę jakiś dedykowany i wtedy by było najlepiej hehe

Stasiu to jesteś u samej góry. 200 km ode mnie. Ja blisko Amsterdamu jestem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

Faktycznie BRD okazało się P&P? Dużo wyniósł Cię ten swap ze strojeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...