Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Z felgami chyba będzie ciężko się wyrobić w tym sezonie i muszę latać na S-line ale heble z S4 już są u mnie. Przód i tył :decayed:

Teraz tylko odnowienie, odmalowanie i na auto :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z felgami chyba będzie ciężko się wyrobić w tym sezonie i muszę latać na S-line ale heble z S4 już są u mnie. Przód i tył :decayed:

Teraz tylko odnowienie, odmalowanie i na auto :banan:

uuuuu ten zestawik juz opony obkreca :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrzuciłem radio z LG do auta nim wpadnie RNS-E bo nagrywanie płyt już mnie denerwowało. Podświetlenie pasuje więc jest ok. Muszę jeszcze ogarnąć kable które są od stacyjki bo nie wyłącza mi się radio jak wyciągam kluczyk. Zamieniałem czerwony z żółtym ale nic nie dawało jak było zmostkowane też nic.

I w końcu wrzuciłem białe postoje bo żółte szpeciły tylko.

DSC_0016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą w Polsce. Muszę je dać komuś do odmalowania odnowienia i w czerwcu dopiero wskoczą :kwasny:

---------- Post dopisany 20-04-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 18:16 ----------

Z nudów pojechałem płuknąć trochę auto z syfu i pstrykłem jakieś fotki ale nic ciekawego.

1_006.jpg

1_009.jpg

1_014.jpg

1_021.jpg

1_022.jpg

1_024.jpg

1_025.jpg

1_029.jpg

A tak się prezentuje narazie radyjko które wg mnie gra lepiej niż ori radio no i nie muszę się bawić z płytami. :decayed: Może nie wygląda za ładnie ale podświetlenie w rzeczywistości jest identyczne jak ori audi i się dobrze komponuje.

1_034.jpg

I jeszcze filmik hehe. Co to z nudów człowiek zrobi. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny. Nie moge skrecic nizej bo juz szuram podloga. Nagram filmik to zobaczycie jak ciezko jest miec glebe w NL. A mowia ze w PL nie ma zycia na glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do Krakowa to pokaże Ci jakie są drogi i na jakiej glebie można śmigać :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

odpuść ten podziemny parking i skręcaj go w dół !! :decayed: jak Cie lubie tak Ci dobrze radze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny. Nie moge skrecic nizej bo juz szuram podloga. Nagram filmik to zobaczycie jak ciezko jest miec glebe w NL. A mowia ze w PL nie ma zycia na glebie.

Byś poszukał robot w DE a nie NL, tam to bynajmniej jest życie i możesz gwint skręcić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie to że nie chcą gadać po angielsku szkopy to bym poszukał a nie mam zamiaru się uczyć niemieckiego :wink:

Laki tylko się uparł i szprechać będzie hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie to że nie chcą gadać po angielsku szkopy to bym poszukał a nie mam zamiaru się uczyć niemieckiego :wink:

Laki tylko się uparł i szprechać będzie hehe :grin:

Młody jesteś, może jeszcze kiedyś zrozumiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy malinka a co do gwintu w nl to musze przyznac racje za duzo tam zwalniaczy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogi spoko ale do nich za dużo progów zwalniających i podniesionych skrzyżowań :kwasny:

W czerwcu jest plan wrzucić hebelki z s4 w końcu, zamontować chociaż bns :wink: (wszystko jest już prócz radia ale to nie problem, kupi się :grin:) bo chcę poświęcić kaskę bardziej na softa niż na rns-e teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...