Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Paco dzięki wielkie a PL będę dopiero od 10 stycznia na 3 tyg to wątpię że ktoś będzie chciał się spocić :wink: a potem w czerwcu na ok 1,5 mies :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jasne. :wink: To ty też poza granicami pracujesz?

Teraz szukam hebli powoli, na wiosnę będzie zmiana i felunek odrazu będzie inny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprzataniu auta testowałem statyw nowo zakupiony hehe to pstrykłem parę fotek ale szału nie ma zresztą jak zawsze. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewka z A6 C7 jest lepsza niż z A4 B8 czy taka sama? Też chce miec bixy :decayed: Nie boisz się o kontrole bez sprysków albo chociaż zaślepek spryskiwaczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w A3 Gwerty zamontował soczewki z A6 C7. W połączeniu z ori przetwornicami i żarnikami Philips CM 4.8k jest mega.

W B6 mam bixy na soczewkach z B8 i świecą gorzej niż bixy w A3:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. No Grzesiek mówił że są lepsze soczewki z C7 niby. Porównać ja nie mogę ale koledzy ogarniają :wink:

O kontrolę się nie boję. Szczerze mówiąc mam to w ... nosie :jezyk: Jak ustawiałem światła diagnosta mi powiedział o konsekwencji ale go wyśmiałem hehe

Ja teraz w Polsce jestem 3 razy do roku, a w Holandii się do tego nie czepiają. Bardziej luźny kraj :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. w sumie to pierwsze słysze o soczewkach z C7 bo wszędzie piszą o tych z B8. Jeden kolega z opolskiego ma bixy z soczewką B8 które robił mu Grzesiek także zobacze na żywo jak to wygląda jak tylko uda się spotkać. Z tymi kotrolami to różnie bywa dlatego chce mieć chociaż zderzak z zaślepkami a później bede myślał o bixach. Pozdrawiam i dobranoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata latałem A3 z hidami w krótkich, długich i halogenach i nikt się nie czepiał. Ani pały ani diagności i wszystko grało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...