Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak.

Opublikowano

ile takie coś nowe :wink:

Opublikowano
  • Autor

460 chyba nie pamiętam ale coś koło tego.

Opublikowano

ciekawe jak nowy się będzie sprawował :wink: bo słyszałem że i nowe za jakiś czas ciekna :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Może i tak być ale narazie się tym nie będę przejmował hehe :wink: Jak stary starczył na 250 tys to nowy na 150 może też da rade :grin:

Czekam na jutrzejszą paczkę od Gwertego i po tym gwint w górę i tak się zakończy mój urlop. :wink:

Opublikowano

czyli wlewałeś ten specyfik do baku tak? sam miałem to kupić tylko wyczytałem że trzeba bezpośrednio do wtrysków i z braku czasu odpuściłem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Pisze że do baku ale można do filtra paliwa też, albo przewody do puchy i pojeździć na tym chwile żeby wypaliło wszystko. Jest dużo o tym w necie.

Na puszce pisze że na 70L do baku ale ja raz to wlałem do filtra żeby przeczyściło dobrze hehe a teraz do 3/4 baku.

Opublikowano

Kolego czyli wlałeś całą puszkę Liqui Moly Pro-line( 500ml) do 3/4 baku paliwa, tak???

Opublikowano
  • Autor

Tak. Możesz wlać nawet na 1/2 baku.

Bixy już na aucie :kox: Potem będą jakieś foty jadę na diagnostykę je ustawić i odesłać Grześkowi jego lampy :wink:

Opublikowano

Tak zrobię, dzięki:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

9.10.13 r. - Bixenony :banan: (Soczewki A6 C7, żarniki Philips, przetwornice Koito, przeróbka Gwerty :decayed:)

h3mz.th.jpg bkbq.th.jpg

rt6o.jpg

Opublikowano

fajnie wyglądają, pewnie jeszcze lepiej świecą... Ja nie mogę się doczekać kiedy w końcu swoje poskładam :)

Opublikowano

Fajne autko, zadbane i dopieszczone. Bixy robią robotę z tym niebieskim kolorkiem.:decayed: Jedno co mnie razi w oczy, kiedy widzę Twoje autko, to te dekielki na felgach, one nie powinny być czarne, zupełnie to nie pasuje. Felga jest spoko, jak do A4, ale zmień sobie te dekielki, czy tam naklejki:wink:

Opublikowano
  • Autor

No różnica w świeceniu jest mega. Miały być jeszcze z blendą US w środku ale tak jakoś wyszło niestety i nie ma. Foto jakieś lipne co robiłem na szybko. :wink:

u52p.th.jpg 1egv.th.jpg

Dekielki maja naklejki bo jak kupiłem fele to były zajechane już więc musiałem coś wymyślić hehe, Ale mi się podobają czarne bardziej jakoś

dekielkipol.th.jpg

Opublikowano

Bixy to świetny mod. Nie wiem jak można nie mieć bixów:decayed:

W A3 8L też będę miał. Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania w praktyce? Od wysyłki do odbioru paczki?

Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie pamiętam. coś koło tyg to trwało z wysyłkami ale mi Grzesiak najpierw wysłał lampy zastępcze i na nich jeździłem a on sobie wtedy moje rezał. :wink:

---------- Post dopisany 26-10-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 11:15 ----------

Takie tam jakieś fotki robione przy okazji :wink:

3dus.jpg

zegb.jpg

b2df.jpg

Opublikowano

ile taki Bix. kosztuje?

Opublikowano

:kox:

można wykorzystać Twoje zdjęcie do divisonu na FB??

Opublikowano
  • Autor

No jasne jeszcze się pytasz. :banan:

W zależności co się chce. Pisz do Gwerty. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajna audiczka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.