Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Zmiana radia na inne


Rekomendowane odpowiedzi

Dziendoberek!!!!! Nabylem autko z seryjnym radiem,chyba alfa czy jakos tak.Zwykły kaseciak.Oczywiscie mam zamiar zamontowac jakies radyjko bardziej nowoczesne :rolleyes: Moze nawet na plyty :gwizdanie: I tak mi sie wydaje ze radio w audiku jest chyba troche dluzsze od standartowego radia.Jesli tak to moze sa jakies zaslepki .albo szuflada??????? A i jeszcze jedno w tylnych drzwiach nie mam glosników!!!!!!!!!! w polce tez nie.Myslalem ze to standart,bo ostatnio mialem dwie astry i glosniki z tylu byly:O) No ale to w koncu opel......hehehehehehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro masz zaslepki http://allegro.pl/item340923708_ramka_radiowa_audi_a4_1995_1999_niemiecka_fvat.html

no glosniczki z tylu nie sa snandardem :confused4: ale mozesz je zamontowac w bagazniku z tylu na polce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w kodach wyposazenia jast napisane 8 glosnikow,ale ja mam tylko 6,widzialem taka polke w B6,ze glosniki sa ulozone,jeden obok drugiego-4 z tylu,mozliwe,zeby w B5 tez bylo cos takiego?a jesli nie,to gdzie sa jeszcze dwa,z tylu w drzwiach nie ma ich na pewno,a nie wydaje mi sie ,zeby ktos przede mna,wyjal dwoje tylnych drzwi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by wyjasnialo ,gdzie sie podzialy,mam jeszcze jedno pytanko,mianowicie moja wiedza na temat glosnikow jest niewielka :embarrassed:,ale znalazlem na tylnych glosnikach cos ,metalowe jakby pudeloko w miejscu,gdzie zazwyczaj jest magnes ,ale tylko na jednym,wygladaja na seryjne i nie wydaje mi sie ,zeby ktos to zmienial,jesli trzeba bedzie to zrobie fotki,moze by to rozjasnilo wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by wyjasnialo ,gdzie sie podzialy,mam jeszcze jedno pytanko,mianowicie moja wiedza na temat glosnikow jest niewielka :embarrassed:,ale znalazlem na tylnych glosnikach cos ,metalowe jakby pudeloko w miejscu,gdzie zazwyczaj jest magnes ,ale tylko na jednym,wygladaja na seryjne i nie wydaje mi sie ,zeby ktos to zmienial,jesli trzeba bedzie to zrobie fotki,moze by to rozjasnilo wiecej :)

zgadza się jest taka kwadratowa obwódka na jednym z tylnych głośników a mianowicie w wersji europejskiej na lewym, to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by wyjasnialo ,gdzie sie podzialy,mam jeszcze jedno pytanko,mianowicie moja wiedza na temat glosnikow jest niewielka :embarrassed:,ale znalazlem na tylnych glosnikach cos ,metalowe jakby pudeloko w miejscu,gdzie zazwyczaj jest magnes ,ale tylko na jednym,wygladaja na seryjne i nie wydaje mi sie ,zeby ktos to zmienial,jesli trzeba bedzie to zrobie fotki,moze by to rozjasnilo wiecej :)

zgadza się jest taka kwadratowa obwódka na jednym z tylnych głośników a mianowicie w wersji europejskiej na lewym, to jest normalne

A w metalowym pudelku z kwadratowa obwodka jest plytka drukowana z kilkoma elementami wygladajacymi na elektroniczne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma zadanie :mysli:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 11:43 _________________________________________________no i jeszcze jedno pytanko,czy ktos wie,lub posiada schemat polaczen tych glosnikow,bo tych kabelkow jest tam kilka,a ja nie bardzo wiem ,ktore do czego sa,bylbym wdzieczny za jakies wskazowki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tak szukalem,nawet inne linki ,ale nie znalazlem ,chyba ze cos przeoczylem-tyle tego jest,

chodzi mi jak polaczyc kable,ktore wychodza od tego wzmacniacza i dochodza do kostki radia,radio nie jest ori i z tylu mam tylko dwa wejscia (ISO CONNECTOR)i jak podlaczylem dwie kostki,to jedna,taka skladajaca sie z trzech mniejszych,bodajze z zoltej,zielonej i jeszcze jednej,ale nie pamietam koloru,-zostaly i nie mam gdzie tego podlaczyc,moje pytanie jest jak podlaczyc ten wzmacniacz do tego radia ,zamieszczam schemat

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21822c7ce8cb0670.html z gory dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz moje wypociny :naughty: jak sam się motałem przeczytaj, może ci pomoże.

kupiłem te przewody na allegro, małą kostkę wpiołęm w nią ,podałem plus. duże koski wpiąłem normalnie, zamieniłem czerwony, z żółtym bo podtrzymania stacji nie było i koniec, wszystko działa cacy.

pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 23:54 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27270.0.html;highlight=gamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ,ze mam teraz ostry balagan,po tym co tam przeczytalem,ale wpierw sprawdze polaczenia na glosnikach,jakie kolory i czy na kostce z drugiej strony sa takie same,potem narysuje sobie schemat,bo inaczej to sie pogubie :tongue4: ,a potem sie za to wezme,mam nadzieje,ze tydzien mi to gdzies zajmie :polew: ,dzieki ,bowidze ,zeto chyba jest to ,czego szukalem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...