Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Olej Agip


Rafal-L

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wasza opinia na temat oleju AGIP 5w30 Formula Future[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:17_________________________________________________widze ze nikt nie ma pojecia na temat tego oleju ;) dlateog tez uwazam ze mozna go lac , bo marka istnieje od 1926 roku, maja za soba formuje 1 i nie tylko, a im mniej cos znane tym lepsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a im mniej cos znane tym lepsze;)

:polew:

A co w tym śmiesznego? Przynajmniej wiadomo, że nie trafi się na podróbkę jak w przypadku innych znanych marek jak Mobil, Castrol, Motul czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie wasza opinia na temat oleju AGIP 5w30 Formula Future[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:17_________________________________________________widze ze nikt nie ma pojecia na temat tego oleju ;) dlateog tez uwazam ze mozna go lac , bo marka istnieje od 1926 roku, maja za soba formuje 1 i nie tylko, a im mniej cos znane tym lepsze;)

Jest już temat o olejach więc śmiało mod. może tą gadkę tam przeżucić :gwizdanie:

Swoją drogą ja bym wolał zalać Elfa albo Schella :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Agip ma renome na innych rynkach... a slyszalem o nim same dobre rzeczy... i nie porownywalbym jego do Shella albo Elfa bo to inna polka... [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:02_________________________________________________

BP też malo znany jest, a w srodku jest castrol :thumbdown:.Stwierdzenie ze jak cos jest malo znane to jest lepsze ,jest smieszne

Wgabor widac ze slabe pojecie masz o olejach... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Oleje to najpopularniejszy temat na forum :polew: :polew:

Ja leje agipa, olej jak olej, spełnia normy,jest stosunkowo tani,co więcej trzeba?(3auta x120tys.) Longerooo :hi: napisal ze do motocykli, to chyba dobrze :mysli: te silniki kręcą do 20 tys obrotów? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralal-l ale ze co castrol jest ok , bo nierozumiem skad wiesz ze sie nieznam :cool1:

Czemu uważasz, że Castrol jest zły? :) We wszystkich wcześniejszych samochodach używałem właśnie Castrola i nie miałem żadnych zastrzeżeń, silniki pracują do dzisiaj i są w świetnej kondycji. Podstawa to sprawdzone źródło pochodzenia oleju bo łatwo trafić na podróbkę ale to dotyczy wszystkich olejów. Teraz używam Valvoline bo mam w dobrej cenie z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralal-l ale ze co castrol jest ok , bo nierozumiem skad wiesz ze sie nieznam :cool1:

Czemu uważasz, że Castrol jest zły? :) We wszystkich wcześniejszych samochodach używałem właśnie Castrola i nie miałem żadnych zastrzeżeń, silniki pracują do dzisiaj i są w świetnej kondycji. Podstawa to sprawdzone źródło pochodzenia oleju bo łatwo trafić na podróbkę ale to dotyczy wszystkich olejów. Teraz używam Valvoline bo mam w dobrej cenie z pewnego źródła.

A jaki dokładnie rodzaj tego oleju używasz jakiś link mile widziany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki:

http://www.valvolineeurope.com/english/products/engine_oils/synpower/cid%28805%29/SynPower%205W-40/product-information

Po zakupie samochodu zalałem taki tylko 5W30 a przy następnej wymianie zmieniłem na 5W40. Według Valvoline do tego silnika zalecany jest 5W30 ale wolałem zalać olej o wyższym indeksie temperaturowym. Olej kupuję u kumpla, który ma przedstawicielstwo Valvoline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgabor nie bede tutal polenizowal ani sie z Toba spieral, bo niema to najwiekszego sensu, chcialem jedynie poznac wasze opinie na temat tego oleju, zreszta uszanuje kazda opinie nawet Twoja kolego;) :notworthy::hi: Jasne ze ufamy abrdziej znanym marka jak Valvoline i Motul, sam leje od zawsze motula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki:

http://www.valvolineeurope.com/english/products/engine_oils/synpower/cid%28805%29/SynPower%205W-40/product-information

Po zakupie samochodu zalałem taki tylko 5W30 a przy następnej wymianie zmieniłem na 5W40. Według Valvoline do tego silnika zalecany jest 5W30 ale wolałem zalać olej o wyższym indeksie temperaturowym. Olej kupuję u kumpla, który ma przedstawicielstwo Valvoline.

A gdy będę zmieniał oliwę to jest możliwość zamówienia u twojego kolegi? :hi:

Bo skoro mówisz, że ma przedstawicielstwo to byłbym spokojny bo dzisiaj łatwo trafić na podróbkę :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 22 Luty 2012, 11:37_________________________________________________

Polecil bym jeszcze millersa [ najwyższa pulka]od niedawna mamy dystrybutora w polsce i fuchsa

wiem ze Dziki ma obecnie Millersa w swojej ofercie... ale mi chodzi o informacje na temat Agipa... rozumiem ze albo nie mieliscie z nim doczynienia, albo bo nie ma waszej aprobaty :) Sam oczywiscie znowu kupie od Dzikiego pewnie Motula albo Liquid Moly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki:

http://www.valvolineeurope.com/english/products/engine_oils/synpower/cid%28805%29/SynPower%205W-40/product-information

Po zakupie samochodu zalałem taki tylko 5W30 a przy następnej wymianie zmieniłem na 5W40. Według Valvoline do tego silnika zalecany jest 5W30 ale wolałem zalać olej o wyższym indeksie temperaturowym. Olej kupuję u kumpla, który ma przedstawicielstwo Valvoline.

A gdy będę zmieniał oliwę to jest możliwość zamówienia u twojego kolegi? :hi:

Bo skoro mówisz, że ma przedstawicielstwo to byłbym spokojny bo dzisiaj łatwo trafić na podróbkę :angry:

Spoko, wysłałem PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie wasza opinia na temat oleju AGIP 5w30 Formula Future[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:17_________________________________________________widze ze nikt nie ma pojecia na temat tego oleju ;) dlateog tez uwazam ze mozna go lac , bo marka istnieje od 1926 roku, maja za soba formuje 1 i nie tylko, a im mniej cos znane tym lepsze;)

oleje Agip kilka lat temu były dostepne w PL, potem jakos sie to rozmyło

osobiście polecam, bardzo dobrej jakosci oleje silnikowe i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...