Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Iphone-3gs


Rekomendowane odpowiedzi

jak masz kasę to bierz 4kę a jak nie to 3jka jest super, osobiście miałem 3kę a teraz mam 4kę i nie zamienię Iphone'a na nic innego, masz więcej pytań to dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę po ogłoszeniach to prawie każdy tel ma jakąś wadę? jak było u Ciebie?

Vario fundusze pozwalają tylko na 3kę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3jce dwa razy zbilem ekran a po za tym nie bylo problemow, moja matka miala problem z 3ka taki, ze po ok 2 latach padl dotyk, innych problemow nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3gs'a już 2 rok chyba i jestem zadowolony a następny tel też pewnie będzie sygnowany logiem jabłka :)

Najważniejsze jest żeby nakleić na niego jakąś folię ochronną (najlepiej na tył i przód) i wtedy cieszyć się z nieporysowanego telefonu.

Ja mam u siebie problem jedynie z baterią, bo czy mam 100% czy 50% jak próbuje wejsć do internetu to potrafi się wyłączyć i wołać o ładowarkę... Ale myślę że to kwestia baterii i muszę tylko oddac do serwisu na kuracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne srajfony , android rulezzz :decayed: , HTC , Samsung , sony-ericsson to są ciekawe opcje, iphone 3gs kosztuje kupę siana , anie ma nic ciekawego w stosunku do konkurencji :cool1:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 14:00_________________________________________________btw jeżeli chodzi o 4s , to jak najbardziej TAK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat ma 4..i zonk upadł z metra na podłogę (płytki ) i obudowa z tylu popękana , szybka lekko również :polew: Mój HTC Sensation Beats spadł też niechcący z tej wyskości i tylko lekko porysowana aluminiowa obudowa...zresztą mam procek 1,5 Ghz dual core w HTC :D co bije srajfona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Iphone jak spadnie to boli, dla 4ki kupilem dobry futeral i jak na razie bez usterek :good:

Btw ile razy mieliscie aktualizacje softu na androidzie? Chyba zero, Iphone co jakis czas ma aktualizacje softu i to jest na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Andka 2.3.4 i wyśmienity HTC Sense 3.0 :kox: [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 01:50_________________________________________________zresztą jak coś jest za często aktualizowane to znaczy że jest spartaczone :cool1: ale nie jest to regułą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat ma 4..i zonk upadł z metra na podłogę (płytki ) i obudowa z tylu popękana , szybka lekko również :polew: Mój HTC Sensation Beats spadł też niechcący z tej wyskości i tylko lekko porysowana aluminiowa obudowa...zresztą mam procek 1,5 Ghz dual core w HTC :D co bije srajfona :D

czyli nawet gorilla glass mu nie pomaga.

ja uzywam od 6 m-cy androida i jestem w pelni happy, otwarty system, duzo mozliwosci, ani razu nie mialem z nim problemow, nie zawiesza sie, poprostu smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą jak coś jest za często aktualizowane to znaczy że jest spartaczone :cool1: ale nie jest to regułą

:facepalm:

A co do tematu 3gs to już parę razy mi upadł (raz dosyć mocno) i oprócz rysek na obudowie nie ma śladu po upadku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz stary telefon, daj sobie spokoj :)

Różnica technologiczna między 3GS a 4G jest nieznaczna - większy skok jest między 3G a 3GS więc nie wiem po czym wnosisz, że jest to stary telefon jak parametry ma +/- jak 4G :) pomijając oczywiście Retine .... za którą w tym przypadku płaci się extra w 4G .... bo nic innego czego nie ma 3GS w 4G nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone? Nie warty uwagi, drogi, przereklamowany telefon, na który obecnie jest moda i wszyscy się rzucają. Prawda jest taka, że pod względem technicznym przeważa nad nim np Szajsung Note, Galaxy S II itp. Nie zachwalając Samsunga, bo tego bym nigdy nie kupił, jak i Iphona, poleciłbym raczej Nokię, któremu zwykłemu Kowalskiemu wystarczy np E72 czy E52.

Czym tak się zachwycacie w tym Apple? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego wymagasz od iPhone'a. Ja mam kolejnego (4). Mialem 2G, 3G, 3Gs i teraz 4. Na pewno kupie 5-tke. Jesli lubisz prosty i funkcjonalny design, funkcjonalnosc (app store i iTunes) i niezawodnosc, to kazdy telefon liczac od 3Gs w gore jest wart uwagi. Na temat androida sie nie wypowiadam. Bawilem sie SG SII i SG SPlus - nie chcialbym tego za doplata. Jestem z obozu Apple od zawsze i nie dotykam niczego, co nie zostalo zaprojektowane od zera do konca przez jednego inzyniera/designera. Wez do reki, potestuj, sprawdz. Moze sie okazac, ze android bedzie dla Ciebie bardziej odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone? Nie warty uwagi, drogi, przereklamowany telefon, na który obecnie jest moda i wszyscy się rzucają. Prawda jest taka, że pod względem technicznym przeważa nad nim np Szajsung Note, Galaxy S II itp. Nie zachwalając Samsunga, bo tego bym nigdy nie kupił, jak i Iphona, poleciłbym raczej Nokię, któremu zwykłemu Kowalskiemu wystarczy np E72 czy E52.

Czym tak się zachwycacie w tym Apple? :cool1:

typowa wypowiedz kogoś kto nigdy w ręce nie trzymał żadnego IPhona i myśli że jego zacofana nokia z symbianem to szczyt marzeń a to że wiesza się co pół dnia i czasem przestają dochodzić smsy to widocznie tak ma być...

...sorry ale jeśli ktoś poleca nokie E72 lub E52 zamiast IPhona lub czegoś Iphonopodobnego to znaczy że jest albo głupi albo nie miał porównania...

...żeby nie było kiedyś jak używałem nokii to też uważałem tak jak Ty, ale nie miałem porównania bo nie miałem nic porządnego do potestowania na pare dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ponownie potwierdzić subiektywną pozytywną opinię na temat Iphona, nawet 3 gen. mam do użytku HTC na androidzie i kaplica (non stop brakuje pamięci operacyjnej), zlekka lepiej jest z Samsungiem Galaxy Tab ale leży odłogiem, jak ma forum przeglądać nie na kompie to wolę na Iphonie a nie na Galaxy

najfajniejsze były HTC na Windows Mobile, mam jdnego w kolekcji czyli Athenę, spróbuj może coś na Windows Phone (nie Nokię przypadkiem)

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

BTW Marcin607 chyba nie jest zwykłym Kowalskim jeżeli pyta o Iphona a nie o szrota made by Nokia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowa wypowiedz kogoś kto nigdy w ręce nie trzymał żadnego IPhona i myśli że jego zacofana nokia z symbianem to szczyt marzeń a to że wiesza się co pół dnia i czasem przestają dochodzić smsy to widocznie tak ma być...

...sorry ale jeśli ktoś poleca nokie E72 lub E52 zamiast IPhona lub czegoś Iphonopodobnego to znaczy że jest albo głupi albo nie miał porównania...

Miałem w ręku Iphona i oprócz dobrze działającego wyświetlacza dotykowego i ładnego desingu, niczym się nie wyróżnia. A bajery typu iTunes to dla mnie utrudnienie, a nie jakaś korzyść. Do tego wiele utrudnień typu nietypowy kabel USB, konieczność instalowania Jailbreaka itp.

Nie wiem jak Wy użytkujecie telefony, ale mi, ostatnim telefonem, który się sam z siebie wieszał, był kilkuletni Soniak k750i. Posiadam obecnie Nokię E63, kupiłem za 300zł, 2miesięczny model z gwarancją, bateria od 5-7dni trzymała na początku użytkowania, teraz waha się między 3-5dni, z tym, że piszę ok 2-4tyś smsów. Telefon nie zniszczalny, wifi ma, qwerty ma, czego więcej oczekiwać? Za tą cenę, może kupiłbym mocno dobitego IPhona 3G, a co dopiero 4G za cenę 2 tyś złotych. To ponad 6 razy więcej, za co warto, aż tyle więcej wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...