Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem


kryha80

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam audi a4 b6 mam taki dziwny problem czasami nie działa mi centralny zamek z pilota nie zamyka dzwi a z klucza zamykają sie tylko drzwi przód nie działają szyby przednie oświetlenie środka i klapa tylna nie wiem co to potrzebuje pomocy z góry dzięki

* nazywaj proszę poprawnie wątki, używaj znaków interpunkcyjnych, bo tego nie da się czytać - nie wspomnę już o ortografii, którą poprawiłem - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami? a w jakich warunkach to stwierdziles?mam na mysli kiedy pierwszy raz nie zamknales auta pilotem,no i czy z klucza zamykaja sie przednie drzwi odkad pamietasz,czy dopiero teraz,napisz czy alarm dokladany,czy ori,potem pomyslimy dalej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Kolego masz z pompką centralnego zamka (tam jest sterowanie centralnego+regulacja oświetlenia wnętrza+elektryczne szyby).

Pierwsza diagnoza, to zimne luty w elektronice pompki.

Moim zdaniem, masz 2 wyjścia:

- wizyta u elektryka (który sprawdzi/poprawi zimne luty)

- wymiana pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przestrzeni pomiedzy bagaznikiem a prawym nadkolem,jak odslonisz tapicerke zobaczysz przymocowana pompke z wezykami w gabce,na wysokosci wlewu paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku,smialo,nic sie nie stanie,a co do zimnych lutow,nigdy tego nie robilem,wiec tutaj pole dla innych,bardziej zaznajomionych w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryha zimny lot ( nie mylić z lotem samolotem nad Antarktydą) można naprawidz specjalną lutownicą. Akumlator morzna odłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 centralny jest elektryczny, sterowanie jest z systemu komfortu.

jeśli masz możliwość to podłącz VAG-a i sprawdź, jakie są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym że Ci zamek zamyka się i otwiera to pewnie uszkodzona jedna z krańcówek w zamku(jeśli instalacja cała) a co do problemu kolegi z tematu to pewnie zalany wodą moduł komfortu tuż pod nogami kierowcy. W a4 b6 nie ma już pompki centralnego zamka system jest elektryczny sterowany centralnym modułem komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz sprawdzić, która krańcówka nie działa to otwierając po kolei drzwi zobacz, które powodują zapalenie się oświetlenia wewnątrz auta. Rozbieraj te drzwi, co nie zapalają.

Masz alarm? Jakie kodowanie masz w systemie komfortu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o krańcówce zamka odpowiadającej za oświetlenie tam poza nią są jeszcze 3 inne(w każdym zamku) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam podobny do twojego przypadek w kolegi B6, wszystko wskazywało na pad modułu komfortu, :mysli: nawet kolega kupił komfort, a przyczyną okazało się przetarcie ( przerwanie ) 2 kabli we wiązce drzwi kierowcy :wink4: może to ci pomoże i nakieruje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...