Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja a4, 18", xenon by warzyd $$$


warzyd

Rekomendowane odpowiedzi

nikt sie nie doczepia... tylko takie kominy to raczej do calibry i golfa pasuja... proponuje taka podwojna koncowke jak ma kolega MOSSS ...

u siebie mam założone proste chromowane nakładki na końcówki :tongue4: , trochę śmieszne ale wyglądają ładnie i nie zmieniają dźwięku, rozmiar minimalnie większy od oryginału , kosztowały 10f za sztukę czyli jakieś 85 zł za dwie tylko że w UK , poszukaj na allegro coś powinno się znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie sie rozgladam na allegro ale jak narazie nic specjalnego. mi sie podoba cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item341806249_tlumik_sportowy_km_malon_dpc_76_opaska_grati.html

no tylko jak widzisz tlumik sportowy to pewnie bardzo buczy... i ciezko mi znalezc cos niebuczacego... a do uk jade za niecale 2 miesiace. ale wolalbym sobie to zrobic zanim wyjade :) po powrocie raczej zajme sie srodkiem samochodu glownie :) wiec chcialbym to zmienic przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze kolega z ck... a kojarze twoja audi... fajne fele i kolorek

Bedziesz na spocie?

bede napewno. tylko naraznie nie wiadomo kiedy on wogole bedzie. ale pojawie sie tym razem napewno. ostatnio nie bylem bo poprostu strzelily mi kapcie :) na naszych drogach niestety dosyc czesto sie to zdarza przy tym rozmiarze felgi.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 23:29 _________________________________________________

ten tłumik raczej będzie głośny ale końcówki moim zdaniem bardzo dobrze pasują do a4 , mogły by niemieć tej czarnej siatki w środku było super

no wlasnie. to chyba ta siatka powoduje to buczenie tak? gdyby on nie buczal to bym go teraz juz wzial bo zawsze mi sie podobal ten wydech. no ale tragedia znalezc cos takiego niebuczacego. nie mam pojecia juz gdzie tego szukac. ciezka sprawa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam autko podoba :) Ksywka wedlug mnie jest bardzo oryginalna i nie widzialem NIGDY u nikogo czegos takiego wiec popieram :) Co do wydechu ..................... juz wszystko powiedziane zostalo :P Duzo ludzi na forum przerabialo zmiane tlumika/ow na inne , wystarczy looknac na Cubra, Flyera , Alvaro , Longinusa itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byla byla. i fotki tez byly. wreszcie sie zebralem do fotek bo zbieralem sie juz kupe czasu i nigdy mi sie jakos nie udawalo. i jakos mialem chwile czasu. aparat akurat mialem to trzeba bylo pare fotek strzelic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wykonałem :P

a co ty takiego wykonales? dwururke? :) mi sie ona zawsze podobala ale jakos odszedlem od tego i nie chcialo mi sie tego robic. a teraz moze wreszcie uda mi sie zebrac. tylko zebym cos ciekawego znalazl. moze mi nosb pomozesz cos znalezc :P bo mi jakos slabo idzie. same ryczace tlumiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wydech to ogólnie nie jest seryjny w zadnym stopniu :D miałem dwie kwadratowe koncówki (mozliwe ze pamietasz ze spotu) ale uznałem ze sa za duze :)

Zastapiłem je dwoma seryjnymi koncówkami z A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nosb cos takiego mi sie podoba. ale tak ciezko mi to znalezc ze odechciewa mi sie szukac. porazka maxymalna. a ja cierpliwy zbytnio nie jestem :) wiec ciezko mi z tym bedzie zeby cos znalezc.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 23:45 _________________________________________________

U mnie wydech to ogólnie nie jest seryjny w zadnym stopniu :D miałem dwie kwadratowe koncówki (mozliwe ze pamietasz ze spotu) ale uznałem ze sa za duze :)

Zastapiłem je dwoma seryjnymi koncówkami z A4 :)

no ale u mnie jest jeden duzy. trzeba go calkiem wyrzucic i zalozyc nowy wiec same koncowki mnie nie uratuja :) musze miec nowa calosc. i to jest ten problem. koncowki to teraz mozesz nawet w lidlu na promocji kupic hahahahah :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje znalesc wydech seryjny od 1,8 T ... Ma dwie koncówki okrągłe które mozesz potem smiało zastapic jakimikolwiek innymi ;) Nie wiem tylko w jaki sposób on wpłynie na dzwiek itp ale nie powinno byc zle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie napisalem do kolesia ktorego taki wydech mi sie podoba. i tlumik jest sportowy. to mi koles odpisal tak:

"w tdi i tak nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ a dieslu auto podobnie chodzi z tłumiukiem jak i bez i takj samo z tłumikiem przelotowym czy seryjnym, nawet jak by chciał uzyskać buczenie to w tdi to się nie uda :)"

to w takim razie moze mozna by wziasc ten sportowy? :)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 08:45 _________________________________________________byłem dzisiaj u siebie w mieście i szukalem czegos ciekawego do samochodu lecz niestety nie znalazlem. nic nie bylo... teraz szukalem na allegro i przedstawie wam to co znalazlem, i prosilbym was o ocene i jak to mozna zrobic zeby te koncowki ladne zrobic i zeby to ladnie wygladalo...

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=343338546&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

http://moto.allegro.pl/item345285795_tlumik_koncowy_vw_audi_skoda_1_9_tdi.html

niestety zadna z nich nie ma tych ladnych koncowek. moze ktos z was ma jakis dobry pomysl co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...