Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BRB i B6 BFC po chipie


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny silnik, calkiem inny niz ten 2 tdi 140KM. troche zazdroszcze tej mocy ale jak troche uzbieram kaski to zabieram sie dalej za modyfikacje . nikt mi jeszcze nie odpisał czy turbo od 2l 170 KM pasuje do mojego BRB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze witek wystawi, a ile Ci wyszlo KM i Nm przed i po modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki to czekamy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 00:25_________________________________________________Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka zobaczymy co wyjdzie.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 05:39_________________________________________________Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki to czekamy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 00:25_________________________________________________Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka zobaczymy co wyjdzie.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 05:39_________________________________________________Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie

czekam z niecierpliwoscia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem właśnie po korekcie u Witka. Wykres wstawię jak tylko dostane na pocztę. wiec tak wyszło 173,7 KM i 353Nm.

na więcej zabrakło juz paliwa , pompki trzeba zmienić ale tylko BJ bo mam jakiś nowy sterownik i AL nie da sie wystroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem właśnie po korekcie u Witka. Wykres wstawię jak tylko dostane na pocztę. wiec tak wyszło 173,7 KM i 353Nm.

czyli wyszlo tak jak powinno .. ile dmucha turbo ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niedopytałem :wallbash:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:37_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18a24bcf0c94e1bd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie jeździ , troszkę później wstaje ale mi sie podoba . jak jadę na 5 biegu i wcisnę gazu tak od 3 tys obrotów moment jest 200 km/h[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 18:00_________________________________________________Witam dzisiaj dotarły hamulce na przód od audi A4 3.0 TDI czyli 320 tarcza , powiem ze kawał zacisku jak tak sie patrzy na to wszystko . jak trochę odszykuje i odmaluje to cyknę fotki[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:58_________________________________________________własnie wszdziłem spowalniacze niezle to wyglada :naughty: teraz trzeba zmienic felgi bo te 16 troche male :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba zmienic felgi bo te 16 troche male

Nie przesadzaj :tongue4: Oby tylko ET było 42 i będzie wszystko grało. Przy 16" masz mniejszą masę nieresorowaną i mniejszy osoiowy moment bezwładności koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jaro4444 cos sie dawno nie odzywales na forum :gwizdanie: :gwizdanie: moze jakies mody robiłes i byles zajety??

Co do felg to te 16 chce zostawic na zime a na nastepny sezon jak sie cos fajnego trafi to jakie 18 zagosci , zderzak od s-line ze spryskami juz czeka na lakierowanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter ja mam całkowicie inne podejście do kół - w polskich warunkach to 16 max. 17" bo inaczej wóz drabiniasty się robi ;)

Modów nie robiłem - życie mnie na razie przystopowowało, małe dziecko, praca,... Ale w przyszłości kto wie co wymodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zmieniałem oponki wiec jest zdjecie zestawu spowalniaczy 320 jaro4444 troszke inne niz u ciebie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19209e86cc6ae97b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie myslałem :naughty: :naughty: nowsze starsze nie ma znaczenia wazne ze spełniaja tak samo swoje zadanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...