Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana reflektorów xenon na zwykle H7


JanMarioHado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialbym zmienic lampy xenon na zwykle H7 - tzn kupic zwykle lampy chocby depo z allegro i pozbyc sie xenonow (nawet jestem w stanie oddac w dobre rece bez silniczkow z przetwornicami, zarnikami itp itd) - pytanie czy instalacja elektryczna bedzie wymagala przerobek - kostki byc moze (lub na pewno) ale czy takze modul komfortu musi byc przeprogramowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko JanMarioHado może dziwne pytanie kazdego sprawka każdy kombinuje jak zamomtować ksenonki u siebie a ty w drugą stroną nie moja sprawa widocznośc lepsza i autko inaczej się prezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze padnie takie pytanie :) wiecej mam z nimi problemow niz pociechy (3 przetwornice wymienione problem z przedstarterem w przetwornicy i zarniku temat na osobny elaborat dla zainetersowanych...) - co do swiatla moze i fakt lepiej swieca lecz juz nie moje,odblysniki wypadaloby zregenerowac - nie mam zamiaru tego robic a co do wygladu, wole juz "chinola" depo z ledem niz obecne "zenony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...wynikajacych z...? Samopoziom bedzie tak jak jest (silniczki zamontuje ze starych lamp) jedyne co mi przychodzi do glowy ingerencja w komputer i "wylaczenie" xenonow ale nie jestem elektromechanik

Błędy będa w sterowniku swiateł 55 oraz w MCE 09 . Musisz zmienić kodowanie w Module Elektryki oraz wyjąć bezpiecznik od sterownika lamp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdemontuj sterownik xenonow (ew. rowniez czujniki poziomu) - sprzedasz wraz z lampami.,

zmien kodowanie w MCE i nie bedzie zadnych bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...