Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie wiem dlaczego ale bardziej mi się podoba niż ta nowa - polifotwa. Może dlatego, że w nowej już nawalone tych ledów w lapach jak na choince w święta.

No dzięki. Też mi przednie lampy z nowej Q7 nie pasują dlatego wybrałem te z modelu V12. Zastanawiam się jednak nad lampami LED do tyłu z wersji poliftowej. Pomyślę.

tył robi robotę :kox:

Opublikowano

koła sie wydaja takie maleńkie jak by to były 16 :grin:

Opublikowano
  • Autor
koła sie wydaja takie maleńkie jak by to były 16 :grin:

Małe to mam 18" na zimę :decayed:

Opublikowano

Cudna.

Co to za antenka na bocznej szybce?

Opublikowano
  • Autor
Cudna.

Co to za antenka na bocznej szybce?

Antenka CB. Przykleja się z jednej strony na szybę a z drugiej przyklejasz czujnik, który zbiera indukcyjnie. Czysto,schludnie i nie rysuje lakieru. Zasięg oczywiście odrobinę mniejszy ale do moich zastosowań wystarczy.

ANTENA CB27 PRO 45cm 4dB KLEJONA NA SZYBĘ SUPER HQ (2514541947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W poprzednich autkach nawet jak stosowałem wymyślne podkładki i naklejki to zawsze na dachu pozostawał ślad który musiałem polerować i wydziabana dziura w lakierze na krawędzi klapy. Tutaj nie ma z tym problemu.

Opublikowano

O jakich zasiegach mowimy?

Porownywalna do jakiego modelu?Podoba mi sie ta antenka.Montaz na stale?

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Ok,doczytalem,ze na stale.:grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Ok,doczytalem,ze na stale.:grin::grin:

Opublikowano

Kosa!! :kox:

Opublikowano
  • Autor
O jakich zasiegach mowimy?

Pewnie zależy od tego którą kupisz. Są różne długości. Ja mam chyba najkrótszą - 45cm. Po mieście zbiera z 3-4km. W terenie niezabudowanym do 10km.

Opublikowano

Dobrze znane wszystkim miejsce na sesję :wink:

Faktycznie troszkę małe się wydają te fele ale to już kwestia kompromisu między wyglądem a komfortem.

Bo sobie wyobraźcie ze nowe poliftowe Q7 na 21" z salonu wyjeżdżają na jazdę testową hehe

Opublikowano

samochód marzenie. do szczęścia brakuje 2.7 pod maską i 3 rzędu siedzeń

Opublikowano
  • Autor
samochód marzenie. do szczęścia brakuje 2.7 pod maską i 3 rzędu siedzeń

Heh, chyba mamy inne definicje szczęscia :grin:

Opublikowano

Klasa:whistling:

Opublikowano

nie myslałeś nad zdjęciem znaczków?

Opublikowano

Też jestem za zdejmowaniem ale.. czy ja wiem :eusathink: czy w takim aucie pasuje zdejmować oznaczenia?

Niech lud widzi co się kryje pod maską :naughty:

Opublikowano

Malik jedź do Witka i daj się później przejechać 1k Nm:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Malik jedź do Witka i daj się później przejechać 1k Nm:naughty:

Coraz bardziej nad tym myślę. Szczególnie, że czujniki DPFów (tak, mam dwa!) zaczynają coś wariować. Chyba wywalę obydwie cholery i zablokuję w ECU. Przy okazji program.

Opublikowano

malik ile wychodzi po samym programie z 4.2 tdi ?

370km / 950nm wyjdzie ? czy nie ?

jak to znosi skrzynia ?

czy skrzynia w 6.0 tdi i 4.2 tdi jest taka sama ?

oraz czy 4.2 tdi ma taka sama skrzynie jak 4.2 fsi ?

ps. lampy poliftowe tyl sa za***iste ... ja bym sie nie zastanawial :)

Opublikowano

jest szosowiec:) wielki, wiem ze zaciski to oryginały ale nie pasuja mi w tym kolorku do tego nadwozia

Opublikowano

poi programie to juz bedzie pocisk:banan::kox::banan:

Opublikowano

Zaciski są właśnie wyjebane. Kolorek miazga:slina:

Znalazłem ostatnio touarega V10 bez silnika i mocno się zastanawiałem nad przekładką silnika ale jakoś jeszcze się nie przekonałem do wnętrza VW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.