Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Zaciski są właśnie wyjebane. Kolorek miazga:slina:

Znalazłem ostatnio touarega V10 bez silnika i mocno się zastanawiałem nad przekładką silnika ale jakoś jeszcze się nie przekonałem do wnętrza VW.

Touareg V10 ma znacznie lepiej wykonane wnętrze niż modele z niższymi silnikami. Zupełnie nie jak VW. Jest nawet trochę detali z Cayenne. Zresztą Q7, touareg i Cayenne to bardzo podobne konstrukcyjnie auta. Ta sama płyta podłogowa, zawieszenie, hamulce, itd.

Opublikowano

to fakt ale jednak do wnętrza Q7 sporo brakuje. Orientowałeś się jakie koszta serwisu pneumatyki bo w sumie to mnie przeraża najbardziej

Opublikowano
to fakt ale jednak do wnętrza Q7 sporo brakuje. Orientowałeś się jakie koszta serwisu pneumatyki bo w sumie to mnie przeraża najbardziej

regeneracja amortyzatora pneumatycznego ok 1500zl sztuka

+ ewentualna wymiana kompresora

tyle z kosztow pneumatyki

Opublikowano
  • Autor

Autko jutro wjeżdża do mistrza Rogallotti. Będzie relacja live! :decayed:

Opublikowano

Zarzuć jakiś streaming video live :decayed:

Opublikowano

no to czekamy co tam wyjdzie:naughty::naughty:

Opublikowano
Autko jutro wjeżdża do mistrza Rogallotti. Będzie relacja live! :decayed:

To kolejnym modem będzie spadochron do hamowania :polew:

Opublikowano
  • Autor

MALINOWY%2540GMAIL_COM.jpg

Można było dać więcej ale za radą Witka zrobiliśmy delikatniej bo problemem może być skrzynia. Niestety Tiptronic lubi padać przy większych przebiegach i mocach.

Więc d*py nie urywa ale jest OK :thumbup1:

Opublikowano

825 niutków, siwy dym:kox:

Opublikowano
  • Autor

Tia, niutek daje radę :decayed:

Opublikowano

a da radę odczuć różnicę przy takim przyroście gdzie wcześniej było już ponad 300KM?

Opublikowano

Te silniki występowały w manualach?

Opublikowano

Procentowo przyrost mocy nie szokuje.Ale ważne że bezpiecznie.

Opublikowano

Zawsze lepsza elastyczność i co ważne bezpiecznie dla skrzyni.

W manualu chyba nie było?

Opublikowano
Te silniki występowały w manualach?

nie

Opublikowano

Tak samo w A8 4.2 TDI

Opublikowano
http://lh6.googleusercontent.com/-hb9d_pho8ds/UEDjif5MJbI/AAAAAAAAkII/gwdwi8soqco/s800/2012-08-31_16-33-29_665.jpg

Można było dać więcej ale za radą Witka zrobiliśmy delikatniej bo problemem może być skrzynia. Niestety Tiptronic lubi padać przy większych przebiegach i mocach.

Więc d*py nie urywa ale jest OK :thumbup1:

Myślałem, ze 4 pojawi się z przodu:whistling:

Opublikowano

w a8 i q7 nie wystepowal manual

Opublikowano

Malik powiem ci że jestem zawiedziony. Liczyłem na 400 i 900 conajmniej.

Na parowcowej stroili ostatnio A8 4.2 i wynik zdecydowanie lepszy

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tia, ciekawe ile skrzynia wytrzyma :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.