Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ujeba.ne :thumbdown:

Ale lampy kox :kox: Tylko jakoś mi tak ciemno, grill z polifta by się przydał i jakaś felga :decayed:

Zerknij w pierwszy post :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfunia, ile czasu trzeba na założenie grilla i felg? :decayed::decayed: W porywach godzinę :polew:

Co nie zmienia faktu, że auto ujeban.e :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp :D

A auto faktycznie, upierdzielone :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp :D

A auto faktycznie, upierdzielone :grin:

To na co czekasz? DO ROBOTY! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak rozłożę mody na dłuższy okres czasowy to dłużej się zacieszam z pojedyńczych :D Na razie się jeszcze lampkami jaram :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko z tymi dekorami, jest gdzieś na forum jak je sie demontuje? Planuje sobie okleić ale nie chce połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekor

A : nie przykręcone na zdjęciach, przez co odstaje

B : folia ciulowa, na rogach średniawka, trzeba docisnąć i dokręcić

C : kolor na zdjęciu spowodowany ciulowym światłem :)

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:30 ----------

d*pa tam, felgi 17'' RH ZW1 sprzedane ! Pogoniłem dziady, wraz z dystansami. A co! Albo grubo albo wcale, na wiosnę 18 cali, koniecznie w oryginale Audi.. Najprawdopodobniej RS6 :naughty:

Do tego doszła kierka Esowa :jerk:

Wygłuszka pod maskę

I grill lifciak in mat, made in progress :decayed:

20121015191.jpg

20121015192.jpg

20121015194.jpg

20121015196.jpg

20121015197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no Twoje :decayed: Musiałem w nich przeciwmgłowe na drugą stronę przerzucać :D Tzn dziurę na żarówkę rzeźbić :grin:

A tak w ogóle nie dawno prawie kompletny remont : Uszczeleczka głowica, wsio uszczelki, uszczelniacze, panewki wszystkie, pierścienie all, planowanie głowicy, a do tego spawanie miski, nowa chłodnica i inne ecie pecie :whistling:

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 22:17 ----------

Panowie, DYLEMAT !! Skóry w ładnym stanie, czarne, z kanapą NIESKŁADANĄ czy poliftowe fotele w kratę ze składaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackowate placki ale w świetnym stanie :wink:

to bierz skórę, bo placki w kratę wyglądają średnio. Jakby były kubły to brałbym kratę, bo wyglądają... :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skóra jest nie składana .. co nie ukrywam, jest dużą wadą. Mam okazję przewozić zderzaki lub innego rodzaju części samochodowe i czasami składana kanapa to zbawienie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sedanie to tym bardziej. Zrobisz jak uważasz:decayed: Albo dokup same fotele przednie kubełkowe:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee.. no gdzie tak :kox:

Ta skóra jest w moim angolu na części i praktycznie wychodzi mnie tyle co NIC, nie mam zamiaru kupować skóry ani innych dupereli, jak nie ma czegoś w tym angolu, to w następnym będzie i sobie założę :wink:

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 23:44 ----------

cimg4637n.jpg

Oznakowana :wink:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 02:54 ----------

cimg4981f.jpg

Prawie jak rs4

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut na temat i przeczytałem " Wulkanizacja Jawora .. " :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...