Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8

malik

Mam pytanie dostałem jeden moduł niby ma być Q, czy jest jakaś różnica wizualna między modułem np. F a Q ? Po czym mogę to rozpoznać ?

kodowanie niby utworzyłeś dobre, może zmiana pinów w kostce od sterowania załatwi sprawę

Witam,

mam pytanie: posiadam b7 z szarą deską rozdzielczą... czy wystepuje kiera od TT/R8 w szarym kolorze? czy ewentualnie jest jakaś inna kiera pasująca do B7 trójramienna z multifunkcją (ważne aby w multifunkcji była ta srebrna obramówka dookoła)

Witam!

Mam standartową kiere sportową trzyramienną w mojej a4 b6 i goły osprzęt tzn bez tempomatu. Chcę zmienić na trzyrammienną z przyciskami do tiptronicka i dołożyć tempomat. Wyczytałem że muszę zamienić moduł 8E0953549 F na ten z literką M lub N,L,P oraz dokupić manetkę tempomata.I dalej nie wiem, czy poduszka od mojej starej kiery będzie pasować do tej ze sterowaniem tiptronic i czy taśma też może zostać stara? Proszę o pomoc - kiere już kupiłem!

Witam!

Kolego przeciez wszystko jest opisane w pierwszym poscie:

Moduł musisz zmienic na 8E0-953-549-R lub 8E0 953 549 Q

Taśma - 4E0-953-541 z koncowka A B lub E

Poduszka bedzie ta sama skoro stara i nowa kierownica to sportowa trójramienna.

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________

W ktorej kostce?

I czemu podswietlenie przyciskow nie dziala?

Wczesniej jak podlacalem kiere to nawet bez odpowiedniego kodowania podswietlenie kierownicy dzialalo.

Jak mozna sprawdzic czy tasma jest Ok?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 08:04_________________________________________________

pozdr.

Nigdy nie widzialem szarej TT/R8.

Sportowa trojramienna wystepuje bez problemow :wink4:

Mam jeszcze jedno pytanie.

Czy zakladajac nawet zle kodowanie podswietlenie przyciskow kierownicy powinno dzialac prawda?

raczej tak bo prądu do podświetlenia nie trzeba kodować

a zobacz czy dobrze wcisnąłeś wtyczkę wiązki od kiery która wchodzi do modułu "Q" ja u siebie jak montowałem w B7 zrobiłem tak i za chu nie mogłem dojść co nie tak a wtyczka niby siedziała ale jednak nie do końca... :wink4:

Zapytałem bo są sprzeczne informacje w poście:

napisano że wystarczy moduł z literką M lub N,L,P i taśma zostaje stara a Ty Wojtek_A4 i na początku tego posta piszecie że trzeba moduł z literką q lub r i taśma - ślizg

Zapytałem bo są sprzeczne informacje w poście:

w B6 instalując dedykowaną kiere z b6 nie trzeba wymieniać modułu Q lub R - wystarczy jak będziesz miał M,N,L,P

zaś w kierownicy od B7 trzeba mieć moduł Q lub R i taśmę

więc proszę o sprostowanie czy przy zamianie kiery sportowej trzyramiennej bez tempomatu na taką samą ale z tiptronickiem mogę zastosować moduł 8E0953549 z literką M lub N,L,P i zostawić starą taśmę?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 08:54_________________________________________________dzięki antonio a czy taśma może zostać stara?

powiem szczerze, że nie wiem bo ani nie mam tipa ani nikomu kiery z tip nie montowałem/kodowałem

pozdr.

Nigdy nie widzialem szarej TT/R8.

Sportowa trojramienna wystepuje bez problemow :wink4:

Mówisz o 3ramiennej Sline? szarej?

w opisie pisze - Taśma - 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E

A czy taśma z oznaczeniem 8e0953541 C będzie też pasowała? Buda B6, kierka 3 ramienna multi B7, chcę, aby multi mi działało do RNS`E. Bardzo proszę o odpowiedź :wink4:

w opisie pisze - Taśma - 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E

Z mojej wiedzy wynika że taśma z końcówką C ma 6 pinów w kostce a powinna mieć 12 więc na 99 % nie podejdzie do kiery od B7 z multi.

Szukam rozwiązania na nie działającą lewą rolkę

ma ten sam problem :disgust:

auto z 2001 roku, radio Concert, graty zgodne z opisem i lipa działa tylko sterowanie głosem

c3dc542a65c2b89f.jpg

Panowie odgrzeje kotleta

miał być BNS niedawno zmieniłem plan, że będzie RNS-E ale wyskoczył mi pewien wydatek i prawdopodobnie narazie nie będę zmieniał radia

i teraz pytanie: skoro w B7 lewa rolka działa z Concertem to czy przyczyna może leżeć po stronie radia (że moje jest z 2001 roku a w B7 np. z 2005) ??

jak myślicie?