Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P


mrowa_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Po raz pierwszy prezentuje na forum. Bardzo proszę o opinie

właścicielem autka jestem od maja 2007r kupiłem od ojca więc autko sprawdzone :naughty:

modyfikacje jakie dokonałem to :

*wymiana lamp przód/tył/kierunki boczne

*zamontowany został sprzęt car audio { radio ALPINE CDA-9812RB + głośniki przód JBL GTO 527 13" + tweetery JBL GTO 17t skrzynia basowa INFINITY KAPPA PERFEKT 1600W + wzmacniacz JBL400W +kondzio 1,5 F

dobra nuta to jest TO

*felgi z 15 na 16" firmy DEZENT + oponki KUMHO 205/55/16

reszta seria :tongue4:

377046acff1af642.jpg

cb307026bf9ea0a1.jpg

2fe31ede8fdb09ac.jpg

cd43d99c44c317d8.jpg

3066efd8ff6e5378.jpg

d4f8858fd9b1f454.jpg

6428320b809407cf.jpg

6e2268129fabea68.jpg

8a0e30a93aa6fa63.jpg

plany jakie jeszcze dochodzą na ten sezon to na peffno musowo gleba, xenon może jakaś większa felasia :gwizdanie: welur kopmlet: :D a na przyszły to pefffnie wymiana na nowszy model :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie :th:, ale te chlapacze OUT :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, trochę młodsza od mojej. Takie tylne światła wyglądają naprawdę fajnie :th: zdejmij chlapacze na lato i będzie git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

to jestes wyjatkiem

sonary to chyba najgorsze co mozna miec w a4 .... ;) ile je masz ?

.....

ogolnie normalna ladna a4 ;)

audio ujdzie .... jak dla mnie szkoda ze takie komercyjne firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, niunia wyglada szalowo.

Smiatla masakra, tez takie mialem i odeslalem spowrotem do niemiec :( jakosc fatalna.

Felgi fajne, szkoda ze silnik masz taki slaby, bo az chce sie taka furka przycisnac :D

Pozdrawiam Jocker01

Powiem Ci, że ja jestem bardzo zadowolony ze światełek, nie mam z nimi problemów. Jeżeli komuś się podobają to z ręką na sercu moge polecić :th:

to jestes wyjatkiem

sonary to chyba najgorsze co mozna miec w a4 .... ;) ile je masz ?

.....

ogolnie normalna ladna a4 ;)

audio ujdzie .... jak dla mnie szkoda ze takie komercyjne firmy :)

więc tak lampy mam od ponad roczq , a co do sprzętu to wiem że lepiej jest założyć innych firmr np. skrzynia Infinity a wzmachol JBL i tak samo jest z głośnikami :tongue4: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:07 _________________________________________________

fajna audi :) fajne z tyłu lampy ile dałeś za nie ?

za lampy to już okładnie nie pamiętam ale widziałem że są na allegro. Ja osobiście kupowałem w krk. pozdro[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 23:08 _________________________________________________

Spoiler i lampy nie bardzo mi sie podobają ale to kwestia gustu :th:

był już jak auto zostało zakupione przez mojego ojca , mi się nie chce bawić w ściąganie jej, a wogóle podoba mi się tak jak jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...