Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie, jakiekolwiek prace warunkowalbym obecnoscia podczas nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Danelczyka jest to niemożliwe :) Klient nie może wchodzić na serwis a dodatkowo zakleili szyby folią nieprzezroczystą ;) Hugo ja też znam takich i sam się do nich zaliczam - u Danelczyka tylko na gwarancji a później u Sawy na Choinach i w AZ w Gdańsku. Natomiast co do ceny 1000 zł za rozrząd w ASO - myślę, że skusiłbym się, nie jest to zabieg mega trudny dla średniokumatego domowego mechanika a mając odpowiednie narzędzia oraz dostęp do ELSY te ich chłopaczki dają sobie z tym radę.

Przyczyna zerwania paska jest stosunkowo łatwa w diagnozie dla rzeczoznawcy, więc z takim papierem łatwiej jest dochodzić swoich praw od gwaranta jakim jest ASO. A w przypadku trudności zawsze można wspomagać się nagłośnieniem sprawy w mediach, forach.... (kto się zainteresuje tematem "zerwało mi pasek rozrządu po wymianie w garażu u Pana Tadka" ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys robilem w ASO rozrząd, pytałem czy mogę być, odmówiono, więc

postawilem warunek, albo jestem obecny w trakcie naprawy albo jade gdzie indziej... :wink:

okazało się że jednak wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto zrobić za 1.200 w ASO. Ja robiłem w ASO VW w Płocku, też zapłaciłem 1.2 kPLN. Swego czasu jak się dowiadywałem u każdego mechanika chcieli 1.100-1.300 jeśli miałby być na pasku Gates. A tak mam wpis + gwarancje.

Za tą cenę wydaje mi się że nie ma się co zastanawiać. W Wawie w ASO powiedzieli że rozrząd tylko razem z przeglądem i to kosztuje 2.5 kPLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien , że chcesz oddać auto do tego ASO ? Znam ludzi , którzy jeździli z Lublina do Krakowa , aby serwisować auto

Jak to mówią: "Dobry ziomal, to martwy ziomal" :grin:

U "przyjemniaczkow" za cholerę nie da rady być przy naprawie:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...