Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Montaz Ori Bixenon


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie co potrzeba procz oczywiscie kompeltu lamp z przetwornicami i zarnikami bixenonowymi do zamontowania na miejsce zwyklych lamp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo będziesz potrzebował jeszcze okablowanie tzn. przejściówki i jeśli dobrze pamietam kufatek posiada takie przejsciówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz juz ori xenon, czy zwykle lampy? Do B6 nic wiecej nie potrzebujesz oprocz kompletnych lamp, jak juz jest xenon. jesli przechodzisz ze zwyklych lamp, to poziomowanie i spryskiwacze trzeba dokladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz juz ori xenon, czy zwykle lampy?

Przeciez napisał że zwykłe lampy ma :zdjecie:

A tak poza tym to temat omawiany był piedylion razy i od kilku lat wystarczyło poszukać , ....pierwszy z brzegu .

:arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?824-ALL-B6-Bixenon-w-B6-na-czym-to-polega&highlight=bixenon+czym+polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy zwykle z miejscami na xenon czyli na przetwornice mialem wlozone hidy ale z nich zrezygnowaelm bo robily mi blad absow teraz mysle nad zestawem bixenon. widzialem taki adapter na allegro bo bixenonow o to chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy zwykle z miejscami na xenon czyli na przetwornice mialem wlozone hidy ale z nich zrezygnowaelm bo robily mi blad absow teraz mysle nad zestawem bixenon. widzialem taki adapter na allegro bo bixenonow o to chodzi??

Pasują P&P , nie trzeba zadnych adapterów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy kupic bixy, podłączyc kable od zwykłych lamp (kostki pasują bez zadnych adapterów) i bixy będą świecić jak ta lala?? Skoro tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd w pierwszej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie, u siebie przechodziłem ze zwykłych na xenon teraz na bixa i wszystko bez ingerencji w instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ze tak jest myslalem ze trzeba adaptery ale jak nie to super!! mialem hidy zwykle i mi robilo blad absow czesto spotykany blad bo maja hidy maja slabe filtry czy jakos tak no to sie zbieram to kupowania bixow i zakladam ha!!! dziekx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było tak kolorowo to w przypadku bixa jest strasznie cisno go upchać, lampy dużo wieksze mają tyły, sie trzeba nagimnastyjkowac żeby to fajnie spasowac i poskręcać, a prawa strona trzeba troszkę imstalację naciągnąć bo wydaje się krótka, montaż xenona dużo przyjemniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że..... jak mam pod lampą miejsce na przetwornicę to mogę wyjąć soczewki i włożyć tam bixy??

ponoć są one o wiele większe? czy się zmieszczą?

i spokojnie mogę przejśc od razu do wariantu bix??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIXY mają dużo wieksze soczewki, wiec raczej ich nie przełożysz. Przy montowaniu kpl bixenonów bedziesz musiał wywalić ramkę co trzyma kabelki od wiatraków chłodnic i jeden kabelek luźno zostawić a drugi przymocować na górę lampy (jest na to miejsce). Nie pamietam ale ktoś na forum miał 1 bixenona w dobrym stanie za 300-400pln.

W google znalezione zdjecie porónawcze http://www.audizine.com/wiki/images/Light7.jpg

PS

A jak bedziesz miał bixenony to odrazu zajmij sie uszczelnieniem ich aby nie parowały (problem o-ringów opisany na forach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...