Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brutus i jego ARM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wiadomo jak się trafi więcej siana to pojdą rsy albo porszaki 18' :naughty:

a wtedy już gwint i kręcenie na maksa :naughty:

(ale poki co setup lajt - spręzynki -4cm i alusy 16')

-doszlo pare rzeczy z drugiego auta

1. Wzmacniacz infinity 475a

http://img835.imageshack.us/img835/4875/zdjcie0225b.jpg

2. Glosnik niskotonowy pojedynczy-Blaupunkt EMB1200

http://img52.imageshack.us/img52/8682/zdjcie0224r.jpg

3. Glosniki na przod i na tyl alpine

(gdzies tam leżą w kartonie)

(mam nadzieję że podłącze pod symphony co koledzy?)

Opublikowano

:hi:

silniczek ten co u mnie AQD i ten sam błąd na wlepce ARM to symbol od 1.6:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

silniczek ten co u mnie AQD i ten sam błąd na wlepce ARM to symbol od 1.6:decayed:

:polew: może mamy 1.6

Opublikowano

jest maszynka plany bogate fajny kolorek taki malo spotykany :D juz mi sie podoba bede sledzic watek bo zapowiada sie ciekawie :)

Opublikowano

kolego jak chcesz tego czipa zrobić:decayed:? to je niewykonalne w wolnossaku, no chyba że posadzisz chomika co ci będzie dmuchał zimnym powietrzem w dolot:decayed:

Opublikowano
  • Autor
kolego jak chcesz tego czipa zrobić:decayed:? to je niewykonalne w wolnossaku, no chyba że posadzisz chomika co ci będzie dmuchał zimnym powietrzem w dolot:decayed:

np.firma DETECH dla 2.8 30v

Przyrost mocy po chiptuningu dla wybranego samochodu wynosi: 209 KM / 304 NM . wolnossącego,z dużą pojemnością też można ładnie podkręcić :naughty:

http://detech.pl/?site=2

do Olafa - jest szansa... :D :D

Opublikowano
kolego jak chcesz tego czipa zrobić:decayed:? to je niewykonalne w wolnossaku, no chyba że posadzisz chomika co ci będzie dmuchał zimnym powietrzem w dolot:decayed:

np.firma DETECH dla 2.8 30v

Przyrost mocy po chiptuningu dla wybranego samochodu wynosi: 209 KM / 304 NM . wolnossącego,z dużą pojemnością też można ładnie podkręcić :naughty:

http://detech.pl/?site=2

do Olafa - jest szansa... :D :D

wg tego ja ze swojego mogę uzyskać 190KM:doh:
Opublikowano
  • Autor
kolego jak chcesz tego czipa zrobić:decayed:? to je niewykonalne w wolnossaku, no chyba że posadzisz chomika co ci będzie dmuchał zimnym powietrzem w dolot:decayed:

np.firma DETECH dla 2.8 30v

Przyrost mocy po chiptuningu dla wybranego samochodu wynosi: 209 KM / 304 NM . wolnossącego,z dużą pojemnością też można ładnie podkręcić :naughty:

http://detech.pl/?site=2

do Olafa - jest szansa... :D :D

wg tego ja ze swojego mogę uzyskać 190KM:doh:

Ty 190 a ja 209 :doh: będę celował w moment 300-305nm.

http://audi-c4.pl/printview.php?t=675&start=0&sid=4c354e321cf2d03d8874c207ea140288

(pozyjemy,zobaczymy...jeśli nie osiągne takiego przyrostu,to i tak zabawie się wydechami itd) A jak to nie wystarczy to już tylko s4 ratuje :D )

Opublikowano

Najlepsze w tym "c*p-tuningu" jest to że wg tej firmy której strone podrzuciłeś ten sam silnik w A4 i w A8 ma różny przyrost mocy o cały jeden KM i jeden Nm :whistling:

Jak się chciałes bawić w takie rzeczy to auto z turbinką trzeba było nabyć... :naughty:

Mimo wszystko będę śledził ten wątek i jestem bardzo ciekaw efektów Twoich prac nad wyciśnięciem większej mocy :thumbup1: - Może się czegoś nowego dowiem :dancing:

Opublikowano
  • Autor

za dużo zalet ma dla mnie Vałeczka żeby kupić dmuchawkę :naughty:

dzwonie do V-techa i zobaczymy co powiedzą, robiłem u nich już 2 auta, więc bardziej wiarygodni :decayed:

-> no i jestem już po rozmowie, 2.8 30v v6 193ps/280nm w serii.

maksymalnie z tego silnika mogą wyjąć 220hp i 320nm, usłyszałem że producent zostawił dużą rezerwę-zapas mocy. Więc mój przewidywalny chip może się sprawdzić. Zwłaszcza że chipowali A8 z takim silnikiem z wykresem na 210ps i 310nm. Koszta 2100zł i 2letnia gwarancja na sterownik i program.

---------- Post added at 10:27 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

w Niemczech taniej :polew: 209ps i 311nm :naughty:http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.autochip.eu/de/graph/volkswagen-passat-28-v6-193hp-1.png&imgrefurl=http://www.autochip.eu/de/power-tabelle-preis/volkswagen/volkswagen-passat-28-v6-193hp/&usg=__lZhccxtDaaHw1m3LUT36omRrhtE=&h=160&w=255&sz=3&hl=pl&start=27&zoom=1&tbnid=vNV6bgh3YYuuRM:&tbnh=115&tbnw=173&ei=PBJfT7C7Ac3ntQa517m7CQ&prev=/search%3Fq%3Daudi%2B2.8%2Bv6%2Bchip%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D434%26tbm%3Disch%26prmd%3Dimvnsfd&itbs=1&iact=hc&vpx=628&vpy=191&dur=4369&hovh=128&hovw=204&tx=148&ty=96&sig=103141324512359418805&page=3&ndsp=16&ved=1t:429,r:14,s:27

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

Najlepsze w tym "c*p-tuningu" jest to że wg tej firmy której strone podrzuciłeś ten sam silnik w A4 i w A8 ma różny przyrost mocy o cały jeden KM i jeden Nm :whistling:

Jak się chciałes bawić w takie rzeczy to auto z turbinką trzeba było nabyć... :naughty:

Mimo wszystko będę śledził ten wątek i jestem bardzo ciekaw efektów Twoich prac nad wyciśnięciem większej mocy :thumbup1: - Może się czegoś nowego dowiem :dancing:

to w Niemczech masz różnice jeszcze większą, A8 319nm! http://www.autochip.eu/de/power-tabelle-preis/audi/audi-a8-28-v6-30v-193hp/ :naughty:

Opublikowano

A ja taki nieuświadomiony byłem :decayed:

Ale żeby było zabawnie to i tak poczekam na wykres z niezależnej hamowni :naughty:

Gratuluję zacięcia i życzę powodzenia :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
A ja taki nieuświadomiony byłem :decayed:

Ale żeby było zabawnie to i tak poczekam na wykres z niezależnej hamowni :naughty:

Gratuluję zacięcia i życzę powodzenia :thumbup1:

Napewno się tym zajmę, myśle o czerwcu lub lipcu, bo przed tym zabiegiem wydech przelot i końcowy od jakiegoś lepszego producenta. Wkładka K&N i lżejsze koło zamachowe. Wtedy możemy zwirusować :naughty:

Opublikowano
A ja taki nieuświadomiony byłem :decayed:

Ale żeby było zabawnie to i tak poczekam na wykres z niezależnej hamowni :naughty:

Gratuluję zacięcia i życzę powodzenia :thumbup1:

ja też poczekam, jak będziesz kiedyś jeszcze dzwonił to zapytaj jaki zapas w sterwoniku zostawili dla 2.4 165km

Opublikowano
  • Autor
A ja taki nieuświadomiony byłem :decayed:

Ale żeby było zabawnie to i tak poczekam na wykres z niezależnej hamowni :naughty:

Gratuluję zacięcia i życzę powodzenia :thumbup1:

ja też poczekam, jak będziesz kiedyś jeszcze dzwonił to zapytaj jaki zapas w sterwoniku zostawili dla 2.4 165km

Napewno się rozejrze, pogadam, ale dzisiaj wieczorem wyjeżdżam za granicę i wracam za 2 tygodnie, więc napewno dam znać jak wróce. Jak patrzyłem na niemczech (na szybko) 180ps/262nm :hi:

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

No ładne autko

:thumbup1: zastanawiam się nad wrzuceniem Q :naughty: oczywiście przełożenie z drugiego auta... tylko nie wiem jak z kosztami i poziomem trudności, bo mechanikiem to ja okrętowym jestem :naughty:

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

jest maszynka plany bogate fajny kolorek taki malo spotykany :D juz mi sie podoba bede sledzic watek bo zapowiada sie ciekawie :)

:a4fan:

Opublikowano
:thumbup1: zastanawiam się nad wrzuceniem Q :naughty: oczywiście przełożenie z drugiego auta... tylko nie wiem jak z kosztami i poziomem trudności, bo mechanikiem to ja okrętowym jestem :naughty:

Z tego co kojarzę Q i ośka w B5 to całkiem inna buda i taka opcja nie przejdzie :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.