Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerywa na dosyć ciepłym silniku na zimnym jest super. Proszę o pomoc.


marek398

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązać mój problem z którym męczę się od początku. Mam 2 letnia sekwencję stag 3 i czerwone wtryskiwacze Valtek. Na benzynie obiawy które zaraz opiszę nie występują. Auto tydzień temu było u gazownika zostały zmienione wszystkie filtry i sprawdzone na kompie i nie ma żadnych błędów. Temperatura przełączania jest 45 stopni. Problem jest taki gdy zapale zimny silnik i jade po kilku minutach jest super ładnie przełączy sie na gaz i można jechać bez najmniejszego szarpania. Ale gdy po takiej jeździe auto postoi około 2 godziny i zacznę jechać przełaczy sie dosłownie po minucie na gaz i wtedy zaczyna sie straszne szarpanie dopuki silnik sie lepiej nie nagrzeje. Czy można jakoś ustawić temperature na przełączanie "ciepłego" silnika na jakieś 60 stopni aby auto jeszcze troche nagrzało sie na benzynie a dopiero potem sie przełączyło. I drugi problem który też mnie irytuje. Temperatura silnika nie ma tu nic do rzeczy ponieważ dzieje sie to różnie. Podczas szybkiego przyspieszania na 3 i tylko tym biegu na okoro 2-3 tyś obrotów gdy muszę nagle zabrać nogę z gazu auto bardzo szarpnie. Jest to bradzo uciązliwe bo każdy w aucie leci do przodu. Pomóżcie mi bardzo proszę jak mogę rozwiązać te problemy.

Proszę napisać temat zgodnie z regulaminem tj.uzupełnic o prefix bo poleci do kosza

edyt by.Wihajster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spojrzenia w parametry gazowe podczas tego szarpania nikt ci nie pomoże.

GAzownik jeździł z tobą z podpiętym laptopem?

Jeśłi nie i tylko regulował na postoju, to szukaj innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne trzeba juz zregenerowac wtryskiwacze gazowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wytyskiwacze gazowe podczas tej naprawy były regenerowane. No nic pozostaje mi tylko pojechać do niego i pojeździć z podpietym laptopem bo jeszcze troche i naprawdę znienawidze gaz. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...