Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8 Małe modyfikacje czas zacząć!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Audi A4 b5 1995 rok 1.8 125 KM (ciemna grafit)

Wyposażenie + Seria

-elektryczne szyby przód

-centralny zamek

-domykanie szyb z pilota + szyberdach

-elektryczne i podgrzewane lusterka

-2xairbag

-wspomaganie kiery

przeprowadzone modyfikacje

-podwójna końcówka wydechu

-zmiana kierunków na białe

-zmiana tylnych lamp po liftingu

-zmiana kiery na s8+ perfora skóry +biało/czerwona nitka

-relingi na zegary

-założenie gazu sekwencja ( podzespoły BRC)

- ori podłokietnik

-podświetlenie ori lampki kabiny (żarówki ledowe)

-podświetlane drzwi pod otwarciu (ori lampki w drzwi)

-folia carbon 3M

-montaż cB

-wygłuszenie drzwi przednich matą bitumiczna

-odnowienie raczki hamulca ręcznego (obicie w skórę)

-ori dywaniki przód

-podświetlane kratki nawiewu

-odświeżenie i pomalowanie plastików ( rączki drzwi,obudowa kierownicy)

-polerka

-wymieniona kostka stacyjki

-wymieniony rozrząd + oleje +filtry

-wymieniony cały komplet zawieszenia (RUVILLE)

-wymienione tarcze + klocki BOSCH tył i przód

-

Planowane modyfikację

1.zmiana lamp przód (depo) 2 lift + przejściówki ,Adaptery + nowy grill po liftingu

Jest !! ;)6587f40383238cdbm.jpg 8c12ee9f6c131cf1m.jpg

2.alufelgi 17,18 opony 225\45

Jest!! ;) czekam na przesyłkę, fotka zapożyczona od Szymona , Koła Porsche Design 17" opony 225 \45 +dystanse 57,1mm 1ed41d94568cceaam.jpg

+ dekielki porsche płyna już do mnie z Allegro ps: fotka zapożyczona od sprzedawcy 863a0d2ba8af956fm.jpg

3. ściema wszystkich szyb (delikatnie) Jest ;)

4.zmiana lamp tył ( diodowe)

Jest ;) czeka na założenie

411c161274d8199cm.jpg

5. sportowe zawieszenie gwintowane - odkładam kasiorę ;P

6. Mieszek perforowany skóra

Jest :)99840c5c7d00721bm.jpg

7. Gałka ala s line A3

Jest :)9a48f488d2691608m.jpg

c0753ceb1ac4ff6emed.jpg77fccf4f38ebd53amed.jpg82c2823ab9d734c3med.jpga11ad15f2cb9c49amed.jpg

Aktualizacja Zdjęć

Jak wszystko ogarnę wgram nowe zdjęcia i bardziej wyraziste , na chwile obecną znalazłem tylko to !! pozdrawiam Kamil

Opublikowano

Wygląda interesująco ...

Zapodaj więcej zdj ,czekam na zdj z alu na Aucie

Opublikowano

czy to są te adaptery do lamp z allegro?

Opublikowano

ladnie lecisz z modami do przodu widze, tak z ciekawosci ile dales za te adaptery do lamp oraz za grill?

Opublikowano

grill masz nowy? ile taka przxyjemnosc?

Opublikowano

No ładne :naughty: gdzie moge kupić naklejke na tarczke od prędkosciomierza esssa... ?

Opublikowano
  • Autor

a ty co taki zaciesz?

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

[/color]grill nie mam pojęcia dostałem w prezencie od kumpla ( nówkę)

Opublikowano

plany dobre kolor fajny mody ida w dobrym kierunku

Opublikowano

Z opisu widać że mody w zaj... kierunku bedą szły ;D Powodzenia w modzeniu....

Opublikowano

Plany w dobrym kierunku dodawaj jak najwiecej fot

Opublikowano
  • Autor

Są !! ech...;) dziś przyszły szybka paczką

teraz kwestia wolnego dnia ,ogarnięcia , wyczyszczenia zacisków i wydaje mi się że można kłaść

072a1e5d1be40b22med.jpg

163bcf3336f530f4med.jpg

c8abea9177f70437med.jpg

129a199c373916e5med.jpg

ps: zmieniliście już kapcie na letnie >?

Opublikowano

Jeszcze tydzień :whistling: niech zima na dobre sobie pójdzie. Jakie masz tam dystanse? bo et to chyba 60 :eusathink:

Opublikowano

ja przed chwila z garazu wrocilem, juz kapcie letnie siedza na aucie... nie bede zimy straszyl :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No powiem Ci że kosmos są te koła...

Fajnie by wyglądały gdyby nieco bliżej ziemi furka stała.

Bardzo podoba mi sie kierownica, fajny pomysł z tymi nićmi.

Opublikowano

Stary dałeś 2 stówy za adaptery do lamp ? :shock3:

Opublikowano

a co chlop nie oszczedza na aucie :decayed: ale tak szczerze to ci co to sprzedaja to zdzierają na czyms takim okrutnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.