Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Demontaż poduszki powietrznej


mm_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przyznam,ze nie przegladałem wszystkich wątkow,bo przypuszczam ze juz ktos o to pytal,ale jesli moze mi ktos pomóc.... cos mi sie dzieje z sygnalem dzwiekowym.Podczas obrotu kierownica zaczyna trąbic.Niewątpliwie to jakas blaszke nalezy przygiąc lub odgiac....poraadze sobie z tym,ale nie wiem czy mozna tak sobie po prostu odłączyc poduszke w kierownicy,a nastepnie ja podłaczyc.Czy do tego potrzebny jest jakis sprzet? No i oczywiscie zeby nie wybuchla:) Jesli mozna to poprosze o instrukcje jak tego dokonac.Dziekuje i pozdrawiam!!!!!!!

prosze pisac tematy zgodnie z regulaminem.Poprawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zgadzam sie z kolega odlacz aku i bez problemu mozesz zdiac poduche tym wlasnie kluczykiem.pozdraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z schiller - mój mechanik też zdejmował poduchę bez odpinania aku. Bezpieczniej jest oczywiście aku odpiąc - ja jak wyjmowałem nie czekałem więcej niż 2 min - i poduszka nie wypaliła :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na włączony zapłnie poducha Ci nie odpali przy odłączaniu - lepiej to oczywiście zrobić na wyłaczonym.

I również zgadzam się z tym iż nie trzeba odłączać akumulatora :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.w.Przy dokładaniu tempa zawsze coś mi się nie podobało z ustawieniem kierownicy i w końcu znudziło mi się odłączać aku....wszystko ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas obrotu kierownica zaczyna trąbic.Niewątpliwie to jakas blaszke nalezy przygiąc lub odgiac....poraadze sobie z tym,ale nie wiem czy mozna tak sobie po prostu odłączyc poduszke w kierownicy,a nastepnie ja podłaczyc.

do naprawy klaksonu nie potrzebujesz jej odpinac,w passacie po prostu koles mi trzymal poduche a ja naprawilem klakson,ale rownie dobrze mozesz ja polozyc na gorze kolumny kiery :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...