Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Navigation Plus RNS-D nonDX -> zamiana na RNS-D DX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Trochę dzisiaj postuję w temacie nawigacji. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Zakładam, że nie macie pocięcia o co chodzi albo nie chcecie pomóc koledze ;-) Mam A4, B5, 2000, Avant, AVG

Rozpracowałem ten temat. Jest RNS-D w wersji nonDX, które ja mam fabrycznie w samochodzie i do tego map Polski nie ma i nie będzie. Rok produkcji nawigacji to 04.1999, samochód mam z 2000 roku. Wiem, że po 2001 roku czyli po wprowadzeniu do sprzedaży B6 tak samo wyglądające RNS-D było już w wersji DX. Prawdopodobnie w A6 C5 również było już później DX. I teraz...

1. Chcę kupić RNS-D DX. Zakładam, że mam fabryczną instalację (+Bose) z pełnym FISem.

2. Z jakiego modelu Audi mam kupić, żeby działało to BEZ PRZERÓBEK? Czy to jest w ogóle możliwe? Bardzo podobnie przód Navi+ wygląda w A4 B6, A6 C5 i A8 D2.

3. Jak rozpoznać które navi to DX, a które nie? Są jakieś numery części?

4. Czy można kupić takie navi RNS-D, które nie będzie pasowało (np. z A2), ale np. wymienię sam przedni panel od tego co mam? Wiem, że prawdopodobnie panel się ładnie zdejmuje -> 2176567978_2

5. A może tak naprawdę bez przeróbek można wrzucić RNS-E?

Pomożecie? Chciałbym mieć ten wypas w aucie skoro mam taki wielki telewizor w konsoli środkowej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna pasować z A6 C5 ale nie jestem pewien czy idealnie. Z B6 ma inny kształt.

Co do RNS-E to jest temat na forum jak to zamontować, jest trochę roboty ale bajer jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rodzai Navi to jest na forum w dziale zrób to sam montaż RNS-D.Jeśli zdobędziesz navi dx obojętne czy a6 b5 czy z a4 b6 to tak będziesz musiał przełożyć panel przedni aby Ci ładnie pasowało bez szpar ale to jeszcze nie wszystko żeby działało na fisie, a jaki masz licznik z zegarkiem cyfrowym czy analogowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rns-d w b6 odpowiedzialny za fis jest tuner tmc w bagażniku. Ale ty wykorzystasz stary.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna pasować z A6 C5 ale nie jestem pewien czy idealnie.

nie pasuje idealnie

bez przeróbek można wrzucić RNS-E?

nie

Czy można kupić takie navi RNS-D, które nie będzie pasowało (np. z A2), ale np. wymienię sam przedni panel od tego co mam? Wiem, że prawdopodobnie panel się ładnie zdejmuje ->

dokładnie tak zrób, kup najtańsze DX i przełóż swój panel:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki, że się uaktywniliście, bo powoli zacząłem tracić nadzieję na to forum ;-) Czyli coś takiego jak poniżej styknie?

http://allegro.pl/nawigacja-audi-a2-dx-navigation-plus-rns-d-i2190496721.html

http://allegro.pl/audi-navigation-plus-pl-menu-i2184396910.html

Czy zmiana panelu to ciężka sprawa?

PS. Przeraża mnie jakość tłumaczenia "Pamięć celi" -> w sensie jak? Celi więziennej? ;-) Mam nadzieję, że można wrócić do angielskiego menu, albo zmienić tłumaczenie polskie na bardziej "solidne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz rns-e najlepszą navi w tym aucie. Tematy o rns-e masz podczepione w dziale car audio i warsztat.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz - grzebie dalej:)

masz gołego RNS-E czy jakieś dodatki typu moduł TV czy bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...