Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja już wolę swoją żółtą barwę żarówek i dołożony moduł świateł dziennych na ori lampach.

Opublikowano
To ja już wolę swoją żółtą barwę żarówek i dołożony moduł świateł dziennych na ori lampach.

Ja też jestem za tym. Ale jak kto woli :decayed:

Opublikowano
To ja już wolę swoją żółtą barwę żarówek i dołożony moduł świateł dziennych na ori lampach.

Dobrze gada :kox: , dać Mu wódki :naughty:

Opublikowano
witam, zamontowałem już ponad 3 miechy temu światła do jazdy dziennej u swojej a4 b6 takie co przedstawiał tommy-cichy

i zamieszczam kilka zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92ceaaa5efc07c92.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e85f8e78d59b747.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5d04aa558341649.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/decc4a21d2a63a17.html

No a jak kolego z ta wysokoscią,nie sa za nisko?

Opublikowano

kiedyś było tak:

90ebe61c79934bdbm.jpeg

dzisiaj jest tak:

fd1340903ea88743m.jpg

ee97864e2103c2bam.jpg

...i wole żółtki na module SD2

Opublikowano

Żeby nie kobieta to pierwsza fotka :doh::facepalm: ...............

Druga i trzecia :kox:

Myślę że , "żółtki" :kox:

Opublikowano
Żeby nie kobieta to pierwsza fotka :doh::facepalm: ...............

Druga i trzecia :kox:

Myślę że , "żółtki" :kox:

był niezły agrotuning
Opublikowano

A ja jutro zabieram się za montaż SD-2 :decayed:

Opublikowano
A ja jutro zabieram się za montaż SD-2 :decayed:
i dobrze zrobisz
Opublikowano
fd1340903ea88743.jpg ale ryjek- masakra-- dałeś to foto do kalendarza?
Opublikowano

Marcin , masz rację :kox:

Daniels , na co czekasz ..... :jerk:

Opublikowano
witam, zamontowałem już ponad 3 miechy temu światła do jazdy dziennej u swojej a4 b6 takie co przedstawiał tommy-cichy

i zamieszczam kilka zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92ceaaa5efc07c92.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e85f8e78d59b747.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5d04aa558341649.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/decc4a21d2a63a17.html

No a jak kolego z ta wysokoscią,nie sa za nisko?

Te są za nisko. Prawidłowo zamontowane w B6 muszą być na wysokości halogenu (np w drugiej kratce od góry).

pozycjawiate-2.jpg

Opublikowano

no wlasnie hans nie jest za nisko slyczalem ze zczyms takim jest problem z przegladem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy kupilem swiatla do jazdy dziennej i teraz pytanko ma ktos instrukcje jak je podlaczyc do b5

moze juz ktos przerabial temat i podpowie ..

Opublikowano

Też się zastanawiam nad jakimiś światłami do jazdy dziennej. SD-2 u mnie odpadają bo mam bixy i jest problem z cewką przysłony bo dostaje stale słabe napięcie co może ją uszkodzić. Można zrobić ostre rezanko odłączając dodatkowe długie, wstawiając H7 LED wtedy jest długie tylko z D1S ale trzeba zmienić moduł centralnej elektryki na z B7 i dodatkowo jest spora rzeźba z elektryką. Najprostszym rozwiązaniem jest wstawienie gotowych świateł. Te zespolone z kratkami odpadają bo zasłaniają wlot powietrza do intercoolera. Najlepiej jak by to szło podłączyć pod tak, że będą działały tylko jak dam przełącznik świateł na AUTO i włączą się dopiero po przekroczeniu 14V, żeby podczas rozruchu się nie paliły. Macie jakieś namiary na takie światełka które weszły by między żeberka w kratce zderzaka i były dobrej jakości?

koledzy kupilem swiatla do jazdy dziennej i teraz pytanko ma ktos instrukcje jak je podlaczyc do b5

moze juz ktos przerabial temat i podpowie ..

Zazwyczaj są trzy kabelki, masa, + po stacyjce i + ze świateł mijania żeby dać sygnał wyłączający je po włączeniu świateł mijania.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

U siebie mam takie jak pokazales z allegro.

polecam.

Opublikowano
a jak to podlaczyles ,mozesz opisac mniej wiecej ?

U siebie mam takie jak pokazales z allegro.

polecam.

a jak to podlaczyles ,mozesz opisac mniej wiecej ?

Opublikowano

jesli podlaczenie w b5 jest tak samo jak w b6 to sluze pomoca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.