Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

to moze i ja sie podepnę - jeśli do kolegi soprano nie podejdzie to może u mnie ? moja jest po lifcie (chyba pierwszym)

Kolego zielaq jeżeli masz rok auta 2000 to masz po drógim lifie i pasuje do ciebie ta manetka koledze wyżej jeżeli na autko 1998 to nie pasuje bo na po I lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wytłumaczysz mi jak odróżnić manetkę z 2000 od powiedzmy 1998 r

może jakiś magiczny numer musi być tak żeby pasowała

a np taka ?

http://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-a8-z-tempomat-i1843192301.html

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:28_________________________________________________już się potraciłem będzie czy nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info :) przynajmniej już wiem że mam auto po drugim lifcie :) a byłem przekonany ze to był 1 :P

wajcha w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzam po EKTA i faktycznie mają taki sam numer 4DO 953 513 P zapytaj gościa z allegro o numer bedzie z tyłu manetki jak taki sam to bierz ma jeszcze sterowanie fisem nieważne że od sedana (bo to od A8) da sie przerobić do avanta bo jest przystosowana seryjnie i może kiedyś założysz sobie FIS. albo sprzedasz spokojnie za jakieś 40 zł. Chociaż SPANKY ma już z wiązką wiec sie opłaca za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam a jak manetka posiada taki numer 4DO 953 513 P to znaczy ze jest OK mam rozumieć

a jak posiada taki

4DO 953 513 M też będzie pasować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko czy ktoś montował już taka manetkę z końcówką M ???

z tego co pamietam to kumplowi wkłądalismy z literką M, ale ja tam w porównaniu do innych nie widzialem różnicy,

może jestem ślepy i sie mysle, jak coś to niech ktoś mnie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się przymierzam do zamontowania tego cudeńka :mysli: tylko ta się zastanawiam i chciałem się upewnić czy faktycznie tylko manetka, wiązka i narzędzia są potrzebna do wykonania tej czynności? Przesiadłem się z Mondeo MK3 i tak żeby tego leniuszka zamontować to było więcej zachodu. Dziękuję za odp :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...tak więc coraz bardziej podoba mnie się awdi :) chęci są tylko jeszcze vag brak :mysli: o wynikach już skończonej pracy nie omieszkam się podzielić :):kox:

vag... skąd jesteś dokładnie ? na spota się podjeżdża i się aktywuje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko, nie działa mi tempomat, czy może być to spowodowane brakiem czujnika sprzęgła? manetka na pewno sprawna, spr. na vagu i zmieniają się wartości po przyciśnięciu. Spróbuje jeszcze kodowanie, tempomat ori w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że nie mam czujnika w pedale sprzęgła, wiem że trzeba go doECU podpiąć ale nie wiem do którego gniazda, może coś podpowiesz? sam czujnik posiadam ale nie wkręcony. Jeden pin idzie do ECU zaś drugi to +12 który pobieram od czujnika hamulca? Jakoś się reguluje ten czujnik jak w przypadku czujnika hamulca?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...