Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

46 pin

Pin w kostce jest wolny? wystarczy doprowadzić kabelek i wpiąć w kostkę? jakiego koloru jest ta kostka?rozumiem że są ponumerowane, soory że się doświadczam, ale jak dobiorę się do tego chciałbym to zrobić od razu bez niespodzianek.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi niestety nie udało się odpalić tempomatu jest adoptowany, literka g przy components w engine blok 06 wiem ze powinnem mieć same zera a nie mam w cruise control mam 0% odpowiada to za gaz nie mam 000000

Reaguje vag tylko na On Off manetki

..................Okazało sie ze ma tak być ponoć nie działa mi prędkość na vag i na klimatronicu szukam przyczyny gdzie indziej na desce działa

Wymiana Impulsatora i po sprawie Tempomat dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponownie

chciałbym wszystkim podziękować za rady oraz osobie (nie pamiętam nicka) która podesłała mi pełen opis w PDF (napewno bedzie wiedzieć o kim pisze) - instalacji tempomatu AFN do mojej OOOO. tempomat działa :good:

napotkałem jeden problem j :(ak włączam światła drogowe to nie działają i gasną :(a mrugnięcie działa :blink: domyślam się ze to wina manetki :confused4:

Jeszcze raz wszystkim Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

a czy jest ktos z dolnegoslaska kto moglby mi rzucic okiem co jest nie tak z moim tempomatem w 1.8t aeb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowac pasuje ale inaczej jest rozwiazane podlaczenie kierunkow i chyba w strone polift-> przedlift sie nie oplaca, w razie czego chetnie sie zamienie sprawna przedliftowa na poliftowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o koszt zakupu części niezbędnych do montażu takiego tempomatu. Kable, kostki, manipulator i inne niezbędne przedmioty. Nie mówię o taśmie izolacyjnej, czy lutownicy bo ją mam. Tylko tempomat.

Nowy lub używany, może ktoś wie czy a aso da się kupić i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego konkrety, takiej tzn jakiej? piszesz jakos chaotycznie, wbijasz sie w temat bez podania konkretow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o koszt zakupu części niezbędnych do montażu takiego tempomatu. Kable, kostki, manipulator i inne niezbędne przedmioty. Nie mówię o taśmie izolacyjnej, czy lutownicy bo ją mam. Tylko tempomat.

Nowy lub używany, może ktoś wie czy a aso da się kupić i za ile?

Kolego wystarcz kupić manetkę z tempomatem ja płaciłem 100 zł od A8 z 2001 r bo są tańsze bo każda A8 miała tempomat nie jak nasze padliny. Co do kostek i kabli ja sobie sam dorobiłem. No i oczywiście potrzebujesz vag żeby aktywować tempomat. Ale zanim sie weźmiesz do roboty sprawdz czy masz prędkość na klimatroniku bo czytałem że jak klimatronik nie podaje prędkości to mogą być problemy z uruchomieniem tempomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowac pasuje ale inaczej jest rozwiazane podlaczenie kierunkow i chyba w strone polift-> przedlift sie nie oplaca, w razie czego chetnie sie zamienie sprawna przedliftowa na poliftowa :)

możesz kolego wytłumaczyć o co kaman z inną kwestią podłączenia kierunków? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade tylko musisz kupic caly zestaw razem ze sterownikiem pompka itp itd :) duzo roboty ja niedlugo z kolega Pavlo bede to przerabiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...