Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem modol elm 327 za free ale niestety na moim samsungu A3 nie chce się połączyć niby bluethoow się łączy ale nie ma połączenia z ECU. Ma ktoś z tym doświadczenie ???? Sporo podróżuje i przydało by się takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem elma bezprzewodowego i torque pro tel sony Xperia sp. Łączy się z b7, B6, focusem 1 generacji, suzuki swiftem, c-maxem. Na tych autach testowane i ładnie chodzi. Co prawda łączy się tylko z ECU silnika kasuje błędy jest podgląd danych w czasie rzeczywistym itp. Ot taka zabaweczka. Vaga nie zastąpi ale gdy zapali się jakiś błąd można go spokojnie odczytać i skasować. Ja polecam mam go z pół roku i spisuje się fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elm 327 mini + S4. Nie łączy z ecu, sam telefon z tym gadżetem się łączy. Mam w aucie wiązkę i wszelką elektronikę 98-99r. I dlaczego się nie łączy?

Sam sprzęt działa, bawiłem się u kolegi w Touran'ie. Niestety B5 nie przyjmuję tego chińskiego szitu :D

Edytowane przez beny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w B5 to naprawdę loteria. Jednemu na sto się udało a przynajmniej tak pisze. Pożyczyłem na próbę i kupa.

Ani moim B5 MY2000 ANB ani Lupo 98 AKU nie łączy się.

Słychać kliknięcie w liczniku, niby próbuje się połączyć, ale nie działa.

Weź też pod uwagę, że to działa w samochodach gdzie wszystko jest w jednym sterowniku a w B5 masz kilka sterowników do każdej elektroniki osobno i nie masz tak, że np. sterownik silnika zbiera wszystkie błędy. Aby widzieć gdzie co się stało łączysz się z każdym sterownikiem z osobna. Takie moje podejrzenie.


Jeśli szukasz w sieci informacji komu gdzie działało to mało kto dodaje czy elm działał w B5 bo ma kablowego na usb czy mini BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój a3 nie łaczy sie z żadnym autem za to stary SONY xperiaJ łaczy się lecz aplikacja to zabawka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...