Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Znaczek dope na tylną klapę

Czy zamienić znaczek audi na dope ? 54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zamienić znaczek audi na dope ?

    • tak
      31
    • nie
      22

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim :siema:

Jak się domyślacie po temacie to chodzi mi po głowie żeby założyć znaczek dope na tylną klape.

Kupiłem go już ale zastanawiam się czy zakładać :eusathink:, a po za tym nie małą kasę za nie go zabuliłem :wallbash: .

taki jak ten:

dopeznaczek.png

tydope.png

Tak wygląda na żywo :

img4026rd.jpg

img4031c.jpg

Za wszelką pomoc i sugestie wielkie dziekuje i pozdrawiam :hi:

Opublikowano

jak go juz masz to zakladaj :thumbup1:

Opublikowano

zakładaj.

:banan:

Opublikowano

Zakładaj i pokaż jak leży

Opublikowano

zakłądaj znaczek jest inny niz zwykle OOOO

Opublikowano

wypas. skąd masz ? :D

Opublikowano

Zakładaj :P znaczek rzadko spotykany :)

Opublikowano
:thumbup1: Czekamy na foto :naughty:
Opublikowano
  • Autor
wypas. skąd masz ? :D

Jeden mój kumpel (turek) sprowadził go sobie z USA ,żeby założyc go do swojej Audi RS6 , ale się rozmyślił i postanowił że go nie założy bo bardziej mu się podoba oryginalny znaczek :audi: , więc znaczek trafił w moje ręce :naughty: , chociaz cena nie była mała :cool1:

Zrobiłem małą przymiarkę , tylko że nie ściągałem jeszcze mojego znaczka , jak wam sie to widzi ?

img4038u.jpg

Jest trochę większy niż ten oryginalny ale ogólnie chyba dobrze to wygląda :kox:

img4035g.jpg img4036xg.jpg

Sam kurcze nie wiem :eusathink: ........ taki byłem nim zjarany

Opublikowano

nie podoba mi się:cwaniak:

lepiej będzie u mnie pasował:kox:

Opublikowano

raz że za duży a dwa średnio mi się widzi, jeśli kosztował ta dużo to moim zdaniem kasa w błoto, ale jak ci się podoba to zakładaj

Opublikowano
  • Autor

Ok decyzja podjęta

Zostaje oryginalny znaczek :audi: a dope idzie na sell :kox:

Opublikowano

za ile go dasz? :D

Opublikowano
raz że za duży a dwa średnio mi się widzi, jeśli kosztował ta dużo to moim zdaniem kasa w błoto, ale jak ci się podoba to zakładaj

Mam podobne zdanie.

Za duży i nawet chyba może odstawać "d" i "p"

Opublikowano
  • Autor
raz że za duży a dwa średnio mi się widzi, jeśli kosztował ta dużo to moim zdaniem kasa w błoto, ale jak ci się podoba to zakładaj

Mam podobne zdanie.

Za duży i nawet chyba może odstawać "d" i "p"

Dlatego napisałem wyżej że nie zakładam bo jednak audi :audi: to audi :audi: , byłem na początku trochę zjarany nie powiem , ale juz mi przeszło . Nawet gdybym założył to nie było by wiochy , ale juz mi sie przestało podobać . Może dlatego bo jest trochę za duży :eusathink:

Opublikowano

dobra decyzja, jeszcze w a6 ta wielkość jakoś by przeszła ale w b6 :doh:

Opublikowano

zakładaj :D nałożone DOPE na ori audi też inaczej wygląda niż samo dope na klapie :/

Będzie zacnie i " individual" ! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.