Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja musze te same lampy do tylu kupic ale poki co maluje prawie cale auto :D i tez mam ten kolorek co ty

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem je na Allegro razem z kierunkowskazami do przodu i wytargowałem nawet koszty przesyłki:D

Lakier ładny, ale jak widzę ciężko znaleźć jakąkolwiek część w tym kolorze:D

trudno, będzie trzeba malować:)

Opublikowano

Poszukaj, na pewno lepiej niż malować. Ja znalazłem i pasują idealnie. Sam bym nie poznał, że coś było robione. Też miałem rysę na drzwiach tylnych.

Opublikowano
  • Autor

Napisałem do paru ludzi z allegro, utworzyłem też temat na forum i może coś się znajdzie:) w poniedziałek podzwonię i zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Opublikowano
  • Autor

oj ciężko z tymi drzwiami, ciężko, a czas ucieka.... ;D

Opublikowano
  • Autor

Ale za to radyjko kupiłem:D

radiojo.jpg

Będzie jeszcze potrzebna półka od polifta:D

Podejdzie bez problemów, czy są już jakieś inne mocowania?

Najwyżej przełożę tylko maskownice, bo nie lubię dokładanych głośników z ich maskownicami...

Wolę jak zło czai się za czymś pozornie zwykłym:D

Opublikowano
  • Autor

Mechanika skończona:

- Kompletny rozrząd z napinaczem,

- Łożyska tył,

- Tarcze hamulcowe przód,

- Klocki hamulcowe przód tył,

- Filtr powietrza, paliwa,

- Mocowanie bagnetu,

- Świece,

- Olej,

Dodatkowe rzeczy:

- Wymiana stacyjki z przełożeniem immo,

- Założenie lamp przód i tył,

- Ustawienie zbieżności,

- Montaż panelu klimy po regeneracji.

Koszt...

Spory:D

Jutro odbieram auto - pewnie wpadnie jakieś zdjęcie z aktualnego stanu:)

Zostało malowanie drzwi, polerka, ustawienie zderzaków, montaż ksenonów lub dobrych żarówek- jeszcze się zastanawiam:)

Czyszczenie tapicerki, montaż centralnego, nowe opony i jazda:D

Opublikowano

Nie rezaj tak na raz wszystkiego bo później nie będziesz miał co robić :decayed:

Czekam na foty...:wink:

Opublikowano

Zawsze jest coś do roboty zaczyna się od 16/17 i -40 sprężyn a kończy na 18 dystansach i gwincie. :)

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane:)

Ksenony wek- było zwarcie.. Za duże obciążenie:) zakładam dobre żarówki i białe, ledowe postoje:) trochę bezpieczniejsze rozwiązanie;D

W niedzielę zaprowadzam do lakiernika:)

Jutro zakładam skórzany mieszek zmiany biegów:D w sobotę może uda się ogarnąć alu ramki:D

Niestety mam też niedobre wieści- przekładnia kierownicza nadaje się do regeneracji- ma wyciek po stronie kierowcy....

I trzeba ogarnąć instalacje gazową, bo trochę zaczęła przerywać...

Szybkie zdjęcia:

20120315071.jpg

20120315072.jpg

Opublikowano

Nie widzą mi sie te lampy z tyłu ;p

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci, że na żywo ładnie się prezentują:)

A i zdjęcie jest słabej jakości...:D

Poza tym jeśli o mnie chodzi to rozważałem właśnie te, lub oryginalne dymione...:)

Padł wybór na te i jak narazie jestem zadowolony:)

Opublikowano

A Lampy przednie gdzie kupowałeś? :->

Opublikowano

fajnie wyglada tyl z tymi lampami szfagir ma takie same tylko auto czarne. przod spoko tylko zrob cos z grillem nie wiem poliftowy najlepiej bo jeszcze nie widac tego blasku. z fot zauwazylem ze masz czerwone valteki(listwa wtryskowa gazu) napewno ona powoduje problemy z jazda. wymien sobie na reg fast i po sprawie koszt nie duzy i niech gaziarz dobry to ogarnie i bedzie jezdzic jak szalona. gleba nie potrzebna nie do naszych drog. kuleczko ladne lubie ten wzor. 16 ?? chrom do jasnego auta odpada takie moje zdanie.

Opublikowano

Kolego ramka na atrapie w czarny carbon i będzie malina;D

Opublikowano
  • Autor
A Lampy przednie gdzie kupowałeś? :->

Na Alledrogo:D

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

fajnie wyglada tyl z tymi lampami szfagir ma takie same tylko auto czarne. przod spoko tylko zrob cos z grillem nie wiem poliftowy najlepiej bo jeszcze nie widac tego blasku. z fot zauwazylem ze masz czerwone valteki(listwa wtryskowa gazu) napewno ona powoduje problemy z jazda. wymien sobie na reg fast i po sprawie koszt nie duzy i niech gaziarz dobry to ogarnie i bedzie jezdzic jak szalona. gleba nie potrzebna nie do naszych drog. kuleczko ladne lubie ten wzor. 16 ?? chrom do jasnego auta odpada takie moje zdanie.

Po lakierowaniu wymieniam świece:)

Jak go kupiłem, to przerywał na benzynie, na gazie chodził bardzo dobrze, nie przerywał, na biegu jałowym potrafił sobie delikatnie pobujać obrotami...

a teraz jak odebrałem od mechanika, to z benzyną jest wszystko cacy i na trasie, zaraz po odpaleniu, ciepły, zimny, na postoju... ogólnie rzecz biorąc nie mam zastrzeżeń co do pracy na benzynie:)

Wtryski pewnie wymienię niedługo, zobaczę co tam gazownik mi powie:D

A koła oryginalne 16 i 5 taka w bagażniku:D Muszę tylko poszukać takiej samej opony z zapasu i przekładam laczki na przód, bo już są styrane... tył też mnie czeka:D

Oj na razie Audi ciągnie z portfela:D

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Tak się właśnie zastanawiam nad czymś takim:) ale myślałem nad czarnym matem - cały grill poza znaczkami:D

Jeszcze tą zaślepkę muszę dorwać:D

Kolego ramka na atrapie w czarny carbon i będzie malina;D
Opublikowano

porobisz na zicher i bedzie hulać jak nówka

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze trochę przede mną, ale damy radę:D

Dzisiaj go trochę wyczyściłem w środku, bo już nie mogłem wytrzymać... :D

Opublikowano
  • Autor

Auto zaprowadzone do lakiernika - w sobotę odbiór:D już nie mogę się doczekać;D

Opublikowano

Na obecną chwile audi wygląda dobrze,lampy dużo dały szkoda tylko,że z przodu nie są zespolone ale i te złe nie są.Nie myślałeś nad progami i dokładkami w kolor zwłaszcza,że i tak auto u lakiernika stoi do tego zdjąć oznaczenia z klapy zostawić tylko OOOO ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.