Transmisja EURO 2008

maciekg

Euro 08 tuz tuz, a ja dalej nie mam TV do ogladania wszystkich spotkań na zywo. W N`ce, ktora posiadam chyba raczej nie ma szans nawet na mecze naszych pilkarzy poniewaz prawo do nadawania posiada TV Polsat.

Podobno euro ma byc dostepne odplatnie rowniez drogą internetową. Hmmm.... juz nie wiem co mam robic.

Cyfrowy Polsat HD reklamuje sie technologią wysokiej rozdzielczosci, ale chyba nie warto sie z nimi wiazac przez 2 lata. Moze znacie jakas inna stacje gdzie beda nadawane wszystkie mecze na zywo ?

Zgoda, ale w telewizji N nie ma Polsatu.... Chcialoby sie rowniez obejrzec wszystkie mecze.

Ale otwarty Polsat odbierasz nawet z samego kabla, albo z wieszaka na ciuchy jak to mój kumpel :polew: Z otwartym Polsatem nie ma problemów, więc mecze Polaków oglądamy bez problemów... chyba :rolleyes: Ciekawe ile tych meczów będzie :naughty: Oby dużo :kox: P.S. Jednym największym problemem i przeszkodą jest sesja dla studentów :wallbash:

Jednym największym problemem i przeszkodą jest sesja dla studentów :wallbash:

ja nie widze problemu

zawsze pozostaje kampania wrzesniowa

:polew: no tak :tongue4: Ale u mnie kampania wrześniowa to normalka, o egzaminach w sesji nie myślę, bo egzaminy to już formalność, najgorsze to to że muszę robić masę projektów, a jak wiadomo projekty muszę oddać do końca sesji :wallbash: to stanowczo za mało czasu. Sobie wybrałem... zachciało mi się budownictwa :wallbash: Ale mecze Polaków to podstawa :th: tego nie można opuścić :evil: Sory za OT :)

Mecze Polskiej reprezentacji beda nadawane na NORMALNYM Polsacie (czyli przez zwykla antene) inne mecze przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra .

A co do transmisji internetowej to polecam Sopcast lub inny podobny :P Jak nie masz dostepu do "edukacji" :P :P :P :P :P