Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] moje piękne białe audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę pracy włożyłeś i efekty widać, biały sedanik prezentuje się nawet, nawet :roll: lata taki po chrzanowie i trzebinii :wink:

Opublikowano

hmmm no ciekawie zwłaszcza podświetlenie drzwi ale postojówki w kierunkach :idea: to już nie kumam po co ?

Opublikowano

Brawo. Bardzo ciekawe modyfikacje. Kierunki kwestia gustu. A system elektrycznych szyb to jest od audi czy uniwersalny dostępny na allegro?

Opublikowano

no calkiem ładnie i ciekawie :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładna lubie białe auta odkąd kupiłem rok temu golfa III białego i fajnie go zrobiłem, jakbym nie kupił srebrnej a4 to na pewno wciągnął bym białą. :a4fan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Zamieszczam nową turę fotek:

dsc00913va0.th.jpgdsc00921av2.th.jpgdsc00919gn7.th.jpg

dsc00951lm7.th.jpgdsc00908oh8.th.jpgdsc00928jd4.th.jpg

dsc00932we1.th.jpg

Opublikowano

ładna biala ksiezniczka jeszcze te klameczki maznij na bialo :wink:

Opublikowano

Ładna Audiczka w tym kolorze, te klameczki pomaluj

Opublikowano

No jestem pod calkiem duzym wrazeniem postepu prac modyfikacyjnych :) Kolega widze ze ma zapal do prac recznych :) Najbardziej podoba mi sie ten zegarek na podsufitce , tez chce taki :P

Opublikowano

Impressive! :eek:

Opublikowano

no nigdy mi sie bialy kolor nie podobal ale ten jest naprawde super :a4fan::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Co do zegarka pochodzi on z forda galaxy, ale taki sam jest w seacie i vw sharanie tylko oczywiście trzeba zmienić kolor podświetlania, ale to jest bardzo proste. A klamki mam zamiar pomalować tylko w innym terminie. :a4fan:

Opublikowano

Pieknie wyrezana A4! Ja bym jeszcze listwy boczne walnal pod kolor bo tak troszke "nie trzymaja linii" koloru nadwozia. Poza tym zmien tylne lampki na 2 lift i bedzie malina. A zegarek w podsufitce to rzeczywiscie mistrzostwo swiata, tego brakuje w B5! Jestem pod wielkim wrazeniem! Pozdrawiam wlasciciela.

Opublikowano

No swiatla do bialej jakos tak pasują :eek: :smile: Zmien jeszcze tylne i wyrzuc znaczki :wink:

Opublikowano

Po paru zmiankach może wyglądać nieżle

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

A więc wrzucam kolejne zdjęcia po lekkich zmianach auta: :afro:

dsc00971id1.th.jpg dsc00981or0.th.jpg

dsc00982uw1.th.jpg dsc00986ef2.th.jpg

Opublikowano

Zmiany na plus :a4fan:

Opublikowano
:afro:
Opublikowano

szymek super sie prezentuje. Efekt miażdżący porównując ja z momentem gdy ją kupiłeś. Zmień jeszcze lampy tylnie (tylko nie na lexusy bo bedzie straszna cyna :grin:) i bedzie super. Oczywiscie jeszcze klamki na biało.

Ile Cię kosztowały te zmiany, począwszy od początku? Możesz sie podzielić? :P

pozdro :a4fan:

Opublikowano

szymek Co Ci moge poradzic to wymien zarowki w kierunkowskazach na jakies niepomaranczowe, bo te psuja caly efekt. Chodzi mi o jakies OSRAM DIADEM czy cos w tym rodzaju..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.