Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.


SowaBezOka

Rekomendowane odpowiedzi

Po uruchomieniu auta po okolo 10 sekundach (czy stoje czy jade) na FISie wyswietla (!) i licznik daje 3 sygnaly.

ABS sprawny.

Audi z '95 roku, wiec czujnika klockow raczej nie ma?

Jedynie zauwazylem, ze ulamane jest gniazdo wtyczki od zbiornika plynu hamulcowego, moze tam sie cos dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem może być uszkodzony czujnik poziomu płynu, jego niski poziom lub to ułamane gniazdo wtyczki i coś nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku nowiutki, miesiaca nie ma.

Co do plynu to jest go ' w sam raz' :)

Czujnik poziomu plynu... Hm, moze jest jakas opcja by to sprawdzic? Zmostkowac kable z wtyczki lub podlaczyc je do masy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie od plynu hamulcowego.

Po wcisnieciu przycisku jest napisane, ze blad moze byc spowodowany wlasnie plynem hamulcowym lub plynem wspomagania [hydraulik ol prufen].

Wiec w swojej audi z '95 roku nie mam czujnika od plynu wspomagania, a licznik mam z '98 roku w ktorym byc moze byl taki czujnik?? Dobra teoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czujnika przy wspomaganiu niema, natomiast czujnik od poziomu płynu działa "odwrotnie" czyli jeżeli jest płyn to piny są rozwarte, jeżeli niema to są zwarte - sprawdź to jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piny od czujnika poziomu plynu hamulcowego zwieralem i rozwieralem,

jak byly zwarte to po przekreceniu stacyjki odrazu pojawia sie wykrzyknik, jesli zostawialem rozwarte to tak jak na samym poczatku tzn dopiero po odpaleniu auta i okolo 30sekundach pojawia sie wykrzyknik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz ładowanie i aku

nie wazne ze nowy, podmien aku i zobacz, i prosze nie pytaj po co, tylko podmien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec w golfie IV ma identyczny problem, po podłączeniu kompa wywala mu błąd czujników abs-u w dwóch kołach, może warto to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz ładowanie i aku

nie wazne ze nowy, podmien aku i zobacz, i prosze nie pytaj po co, tylko podmien

instalacje hid mam, moze cos przeciazac??

Aku 85aH, swiezo ladowany. Ladowanie w normie.

@bediks - u mnie brak bledow w kompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co Ci szkodzi podmienic aku

obstawiam na 99 % ze aku na odpalonym silniku dostaje za duzo obciazenia mimo ladowania i zdycha, a tak zapytam, jezdzisz z tym wykrzyknikiem czy nie próbowales jezdzic, tylko odpalasz i gasisz??

mój kolezka na mrozach tak mial ze wykrzyknik sie pokazywal bo aku do wyrzucenia, podmienil i git, ja swój podmienilem na 10 letni ze starej fiesty i tez lata

podmien, jak nic sie nie zmieni, to z czystym sumieniem skreslisz to z listy prawdopodobnych przyczyn

ja tez nie mialem bledów na kompie, jesli płyn masz w porzadku zadnych wycieków i nieszczelnosci to nic mi innego do glowy nie przychodzi

a kontrolka zuzycia klockow wyglada tak img42e3cca2d9337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze caly czas z tym wykrzyknikiem. Teraz mam nowiutki aku, miesiaca nie ma, nie byl na dworze nawet w te mrozy.

A wczesniej mialem pozyczony aku od kolegi (pojemnosc okolo 65ah) i wykrzyknik rowniez wyskakiwal. Wiec wydaje sie ze to nie wina aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze tak, najpierw moze wymien zbiornik płynu skoro wtyczka polamana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...