Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wybrać gaz do 1.8t


alienstarmc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

planuje załorzyć LPG do swojej A4 1.8T 150KM w niedługim czasie i tak czytam przeglądam forum i mam mętlik w głowie co wybrać

czy BRC SQ24 do tego skorpion gt ,sterownik stag 4,listwa matrix

czy zestaw stag 300+ , parownik magic-jet do 250 km , wtryskiwacze hana zielone h2000

czy takie elementy będą dobre?

poradźcie koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z gazownikiem ktory juz traktowal lpg turinki to ci powie co najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300+ , hana zielone, tylko zamiast magic-jet lepszy bedzie AC R01, magic podobno może puszczac gaz do układu chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300+ , hana zielone, tylko zamiast magic-jet lepszy bedzie AC R01, magic podobno może puszczac gaz do układu chłodzenia.

Dobrze kolega mówi hany tylko pojedyńcze, miedz może być 6mm + dobre filtry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajeśli wybiorę BRC czy wymieniam jakies komponenty na lepsze czy zostawiam całośc instalacji brc bez zmian ?

Jeśli brc to pewnie cały kit czyli nic nie trzeba zmieniać. Brc też dobra instalka choć słyszłem że rozszczelniaja się wtryski ale to chyba pojedyńcze przypadki, na alegro jeden wtrysk cos koło 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajeśli wybiorę BRC czy wymieniam jakies komponenty na lepsze czy zostawiam całośc instalacji brc bez zmian ?
dopilnuj aby wtryski też były BRC może trzeba będzie do nich dopłacić ze 200 pln ale warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC SQ24, miedz fi8 i bedzie GIT !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie do tematu

odnosnie brc czy polecacie montaz w mławie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram jednak

Stag 300+

ac r01

wtryski hana h2000 zielone

i tyle

dzięki za odpowiedzi .

Pozdrawiam

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

A co do mławy to nowotczyński i wydaje mi się że montują instalację firmy AC tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram jednak

Stag 300+

ac r01

wtryski hana h2000 zielone

i tyle

dzięki za odpowiedzi .

Pozdrawiam

jakie dokładnie koszta cie wyszły , znajomemu w passacie 1.8 T zaproponowano podobne zestawienie , ale wiadomo , nikt nie chce przepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowotczyński to fachura w temacie LPG (a w turbo szczególnie), więc pojechałbym do niego-a oszczędzasz sporo kasy z tego co piszesz, to ja bym się za bardzo nie zastanawiał. Tym bardziej, że pewnie zobaczysz się z nim dopiero na przeglądzie gwarancyjnym, za 10 lub 15 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie koledzy o instalacji LOVATO do silnika 1.8 t właśnie taka mi polecone niby lepsza od STAG-300 i gwarancja na 3 lata bez limitu kilometrów i parownik do 200 km wlew obok wlewu paliwa pochrowiec na koło zbiornik w miejsce koła zapasowego i całość tej operacji kosztować ma 2400 zł czy to będzie dobra instalacja do tego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie koledzy o instalacji LOVATO do silnika 1.8 t właśnie taka mi polecone niby lepsza od STAG-300 i gwarancja na 3 lata bez limitu kilometrów i parownik do 200 km wlew obok wlewu paliwa pochrowiec na koło zbiornik w miejsce koła zapasowego i całość tej operacji kosztować ma 2400 zł czy to będzie dobra instalacja do tego silnika?

Wyżej był podany dobry zestaw ale zrobisz jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...