Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym załozyć do swojwj audi na tylna klape tablice rejstracyjna z wersji amerynskiej

czyli kwadratową koledzy wiecie moze gdzie mozna taka tablice zamowic

widzialem na niektórych autach nieźle to nawet wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zdziw się jak dowód policjanty Ci zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w wydziale komunikacji nie można zamówić tablic na wzór amerykańskich? kiedyś mój kumpel powiedział, że takie chce i takie dostał (wzór jak do pojazdów jednośladowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac

Będą, bo wymiary tablicy usa sa inne niż polskiego kwadrata.

Ta dorabiana nie jest odblaskowa.

Naklejenie te wlepki podchodzi pod fałszerstwo, a to już może być poważny problem jak trafisz na służbistę.

szczawik, to co piszesz jest niemożliwe. Wymiary tablicy są standardowe i nie można zamówić w urzedzie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac

niestety mozesz miec z tego wiekszy problem niz Ci sie wydaje... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac

Będą, bo wymiary tablicy usa sa inne niż polskiego kwadrata.

Ta dorabiana nie jest odblaskowa.

Naklejenie te wlepki podchodzi pod fałszerstwo, a to już może być poważny problem jak trafisz na służbistę.

szczawik, to co piszesz jest niemożliwe. Wymiary tablicy są standardowe i nie można zamówić w urzedzie innych.

Dokładnie tak jak medik pisze mozesz sobie duze klopoty tym zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zdziw się jak dowód policjanty Ci zabiorą.

Nie ssikaj się :naughty:..miałem kontrole i dostałem upomnienie, parę tygodni wcześniej jak mi pan pałkownik w nieoznakowanej Skodzie spisywał numery z tylnej blachy to nawet się nie jornął, że to falss :decayed:

Naklejki nikt Wam nie wyda w wydziale komunikacji także zapomnijcie.. oryginalna blacha jest wymiarami jak od starych kredensów więc jak zwykle nasz kochany kraj jest zacofany :facepalm:

Moja blacha oryginalna z wydziału k.. jest za długa i w blendzie US rysowała by tylny zderzak podczas zamykania klapy. Przypominam, że oryginalne blachy nie można skrócić ani wygiąć !

Pozostaje kupić falsa i zamówić w WK oryginalną i dorobić do niej magnesy..podczas kontroli naprawiamy usterkę na miejscu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zdziw się jak dowód policjanty Ci zabiorą.

Nie ssikaj się :naughty:..miałem kontrole i dostałem upomnienie, parę tygodni wcześniej jak mi pan pałkownik w nieoznakowanej Skodzie spisywał numery z tylnej blachy to nawet się nie jornął, że to falss :decayed:

Naklejki nikt Wam nie wyda w wydziale komunikacji także zapomnijcie.. oryginalna blacha jest wymiarami jak od starych kredensów więc jak zwykle nasz kochany kraj jest zacofany :facepalm:

Moja blacha oryginalna z wydziału k.. jest za długa i w blendzie US rysowała by tylny zderzak podczas zamykania klapy. Przypominam, że oryginalne blachy nie można skrócić ani wygiąć !

Pozostaje kupić falsa i zamówić w WK oryginalną i dorobić do niej magnesy..podczas kontroli naprawiamy usterkę na miejscu :naughty:

ja robie tak samo, zakladam mala tablice a w bagazniku duza i w razie problemu szybka przekladka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłożyłem policjantowi oryginalną blachę i pokazuję, że się nie mieści.. mówię..

- Panie to se mam klapę całą wymienić

- Pana auto nie jest przystosowane do norm europejskich.. na to by wyglądało

- Tak kupię sobie nową klapę w oryignalnym lakierze w ASO za 2 tysiące bo mi się nie mieści wasza niewymiarowa tablica.. przecież to nawet nie ma wymiarów US

- Pszepana..to są normy unijne :facepalm:

Co za pier**lone państwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłożyłem policjantowi oryginalną blachę i pokazuję, że się nie mieści.. mówię..

- Panie to se mam klapę całą wymienić

- Pana auto nie jest przystosowane do norm europejskich.. na to by wyglądało

- Tak kupię sobie nową klapę w oryignalnym lakierze w ASO za 2 tysiące bo mi się nie mieści wasza niewymiarowa tablica.. przecież to nawet nie ma wymiarów US

- Pszepana..to są normy unijne

Co za pier**lone państwo

:polew: :polew: chciałbym widzieć tą rozmowę :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ory jest od traktora chyba... mam takową, z blendy zrezygnowałem, na stałe ją przymocowałem jak najgłębiej i nie wygląda źle... aczkolwiek mogliby coś pomyśleć by jej rozmiar zmniejszyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac

Będą, bo wymiary tablicy usa sa inne niż polskiego kwadrata.

Ta dorabiana nie jest odblaskowa.

Naklejenie te wlepki podchodzi pod fałszerstwo, a to już może być poważny problem jak trafisz na służbistę.

szczawik, to co piszesz jest niemożliwe. Wymiary tablicy są standardowe i nie można zamówić w urzedzie innych.

ale w PL tez sa kwadratowe, moze nie 100% takie same ale jest mozliwosc dostania takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o tym piszemy. Sa kwadratowe, ale nie maja zadnego zwiazku z wymiarami tych z Us.

Czcionka jest z d*py i wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zdziw się jak dowód policjanty Ci zabiorą.

Nie ssikaj się :naughty:

Ragga weź se na wstrzymanie, ja rok z taką tablica jeżdżę i jakoś się nie ssikałem.

Pytał o tablicę, to go informuję żeby się nie zdziwił jak go dupną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje gdzies zamowic gdzies gdzie robia identyko prawie taka jak sa w przepisach zeby odbijala to swiatlo tylko ze z wymiarami pod usa ale w miare wieksza zeby nie rzucala sie w oczy jako podruba. ori wozic w bagazniku. przy kontroli moga sie nie skapnac. trzeba jezdzic w miare przepisowo. ja juz tyle natrzaskalem km i jeszcze ani jeden mnie nie zatrzymal. chodz duzo tych dziadow sie kreci i zabieraja dowod za leciutko pekniety klosz nawet. eh. niestety nasz kraj ogranicza juz nasz we wszystkim a okradaja w bialy dzien!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga weź se na wstrzymanie, ja rok z taką tablica jeżdżę i jakoś się nie ssikałem.

Pytał o tablicę, to go informuję żeby się nie zdziwił jak go dupną.

NO i co.. zabrali Ci z raz dowód z tego tytułu ?

Jak ma oryginał 2 rzędowy to wielkich konsekwencji nie powinien miec.. gorzej jak ma tylko falsa .

zostaje gdzies zamowic gdzies gdzie robia identyko prawie taka jak sa w przepisach zeby odbijala to swiatlo tylko ze z wymiarami pod usa ale w miare wieksza zeby nie rzucala sie w oczy jako podruba

Zdeka masło maślane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Polska, niestety...jak to się mówi? Sto lat za murz....mi.

Na szęście w Anglii nie ma takich problemów i głupot. Ale na pocieszenie, jest kilka innych dobijających przepisów, które powalają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj widziałem Passata B5 z klapą i tablicą USA. Największym zaskoczeniem było dla mnie że wyglądała na oryginał, bo nawet naklejkę miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...