Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fajna furka:thumbup1: Z ciekawości jaki kod lakieru? LZ5W??

Tak LZ5W Denim Blue :wink:

na niektorych fotach wyglada jak Mauritius Blue LZ5C

Zdjęcia były robione aparatem CANON PowerShot A480 AiAF przy zachodzie słońca a wtedy odcienie i kolory różne wychodzą np. na ostatniej fotce nawet za bardzo nie widać że to niebieski kolor.

A u ciebie jaki jest odcień niebieskiego ?

Opublikowano

Autko bardzo ładne, kolor super, też byłem pewien, że to jest Mauritius Blau :wink:

Wzór RS6 daje radę :thumbup1:

Opublikowano

ja mam wlasnie LZ5C Mauritius Blue

malo co sie roznia ale jak napisales wlasnie zalezy od kata patrzenia itp

Opublikowano
  • Autor
ja mam wlasnie LZ5C Mauritius Blue

malo co sie roznia ale jak napisales wlasnie zalezy od kata patrzenia itp

Właśnie oglądałem twoją furkę , no i twoja rzeczywiście jest trochę ciemniejsza niż moja

Opublikowano

piękna ta twoja a4 :wink:

Opublikowano

Piekna sztuka, ten kolor zawsze mi sie podobal!:wink:

Opublikowano

śliczny sedanik Kolego :thumbup1:

Opublikowano

ja mam almera i nie narzekam

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

hej michu jak tam czupakambra ?????

Opublikowano
  • Autor
ja mam almera i nie narzekam

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

hej michu jak tam czupakambra ?????

siema

no jak widzisz zderzak już zmieniony na s-line więc po tamtej przygodzie już nie ma śladu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia jak wygląda w środku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dodałem zdjęcia wnętrza na pierwszej stronie :wink:

Opublikowano

fajnie ta folia carbon wygląda... a tej płyty z pierwszego planu na 10tym zdjęciu wnętrz też słuchasz?! :D

Opublikowano
  • Autor
fajnie ta folia carbon wygląda... a tej płyty z pierwszego planu na 10tym zdjęciu wnętrz też słuchasz?! :D

Czasami jak do domu po libacji wracam do zdarza się :polew:

Opublikowano

ta folia ala carbon jakos do mnie nie przemawia choc na samych listwach zle nie wyglada ale kolo rania i klimatronika wogole nie pasuje moim zdaniem, nie myslalem zeby moze zapodac navi? odrazu bedzie inaczej

nie czaje tych angol iczemu nie brali elektryki tylnych szyb tak samo u ciebie jak i umnie tego brakuje, niby z tylu nie jezdza ale zawsze by sie przydalo

siedziska bez skorki jakos dziwnie wygladjaa nawet jesli to tylko polowa skorzana jest jak u mnie, tak biednie troche...z czasem pewnie cos sie tam u ciebie pojawi w glowie zeby rezac to co wypisalem takze zycze powodzenia w modach

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na pierwszej stronie nowe pikczery :naughty:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Na samochodzie siedzi już gwint koni i dystanse 15mm tył i 12mm przód . Oprócz tego podczas wymiany zawiechy na gwint wymieniłem z przodu końcówki drażków , końcówki stabilizatorów i wahacze dolne na których siedzą amory po obu stronach , wszystko firmy LMO + gumy na stabilizatorze .

Gwint posiada ustawienie twardości ,co jest dużym plusem bo ustawiłem go tak pół na pół i można powiedzieć że komfortem jazdy prawie nie odbiega od wcześniejszego zawieszenia jakie miałem (1BE)

Jest nisko szeroko i jeździ sie nie do opisania . Tył mam trochę wyżej około 1-2 cm bo często jeżdżę załadowany .

Po za tym w samochodzie pojawiły się aluminiowe dekory typu rybia łuska , 4x ele. szyby :naughty: i czarna podsufitka :jerk: .

Brakuje tylko skóry :thumbdown: , ale już się rozglądam

W sierpniu lecę do Polandu i chyba będzie jakiś wirusik ale to się jeszcze zobaczy .

Opublikowano

foty mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i mam pakiet śmietniki :decayed:

Byłem dzisiaj na szrocie i nie mogłem tego nie zabrać , a po za tym nawet cena była kusząca bo zapłaciłem aż całe 15 funtów :grin: za to wszystko + gratis

C52YEaJ.jpg

To dostałem gratis , tak to rozebrałem że gość na szrocie nie wiedział co to w ogóle jest i dał mi za free
- coś do złożenia i obicia na nowo tapicerką :naughty:
BFuldmS.jpg

ptfLb80.jpg

Najlepsze jest to że było to w normalnych szmacianych stołkach w b6 z 2004 roku , aż się zdziwiłem :shock3: bo myślałem że mają to tylko s-liny no ale może ktoś sobie dołożył

Edytowane przez miszka

Opublikowano
  • Autor
furka super plus duży

Thanks :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.