Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie nie malować! :)

Opublikowano

Ja bym zostawił ori

Opublikowano
  • Autor

no i masz babo placek , po co pytałem teraz sam nie wiem :doh:

Opublikowano

Grill zrobic na czarno i pomyśleć może nad lusterkami ...i listwy zostawic takie jakie są:)

Opublikowano
  • Autor
Grill zrobic na czarno i pomyśleć może nad lusterkami ...i listwy zostawic takie jakie są:)

już pisałem to parę razy wcześniej i ramki grilli na pewno nie będą czarne :wink: bo mi sie osobiście to nie podoba

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

:kox:

audituning.jpg

Opublikowano

malować w kolor imo jak Wojtek mówi:decayed:

Opublikowano

ori są :slina:

Opublikowano

ja bym zostawił czarne...a tych s-line nie chcesz sprzedać?

Opublikowano

Moim zdaniem można w kolor wrzucić, chyba będzie lepiej wyglądało :)

Opublikowano
  • Autor
ja bym zostawił czarne...a tych s-line nie chcesz sprzedać?

niestety , mam już kupca :wink:

Opublikowano

Zostaw ori. Lepiej wyglądają tak w kolorze się troszkę zgubią wg mnie.

Ps, fajny kermit wyszedł hehe :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za pomoc ,muszę się jeszcze z tym przespać

panowie czy jest sens zakładać przedni stabilizator od rs4 , kupiłem przód i tył

tył już na pokładzie i jest o niebo lepiej , już nie nosi tyłem samochodu na boki przy prędkościach 170+ i lepiej trzyma w zakrętach

ale czy zakładać też przód ?

Opublikowano

No jak kupiłeś to co, będziesz na niego patrzeć?

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

kużżżżwa ten kolor jest genialny

img6897l.jpg

listwy absolutnie zostaw jak są - i stabilizator też zakładaj nie ma lipy :decayed:

Opublikowano

Kurde Mikaszi masz gwint to nim pokręć trochę w dół bo straszna kozica z tego auta.

Opublikowano
  • Autor
Kurde Mikaszi masz gwint to nim pokręć trochę w dół bo straszna kozica z tego auta.

jak byś miał tyle leżących policjantów na drodze co ja jak wyjeżdżam na miasto to od razu byś zmienił zdanie o kręceniu w dół. Na tym ustawieniu optymalnie ile mogę ale i tak nie raz zahaczam sankami a co będzie jak zejdę niżej :doh:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

No jak kupiłeś to co, będziesz na niego patrzeć?

Sent from Rns-e 2010

zawsze można sprzedać , tym bardziej że kupiłem dwa za 37F :grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

żeby nie było że nie dbam o serce

:naughty:img6905x.jpg

Opublikowano

Furka cud miod malina. Brakuje jeszcze bixow i bedzie mega. :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

listwy s4 jednak na razie zostają w ori kolorze

img6913r.jpg

img6916m.jpg

img6917v.jpg

img6918s.jpg

img6920m.jpg

img6921d.jpg

img6923b.jpg

img6926s.jpg

img6927gj.jpg

img6924l.jpg

img6931z.jpg

img6932u.JPG

img6933zi.jpg

img6934b.jpg

img6935l.jpg

img6936f.jpg

img6938m.jpg

img6943.JPG

img6942fk.jpg

img6945ft.jpg

Opublikowano

Dobry wybór. :thumbup1: Na poprzedniej feldze bardziej mi się podobało. :wink: Ale ważne że tobie pasuje. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na żywo wygląda duuużo lepiej , tylko ten mój aparat jest gów..o warty i nie potrafi tego uchwycić

jedno co na pewno jeszcze zrobię to pokręcę gwintem w dół , bo jak napisał wcześniej PUMA jest jednak trochę kozowato:decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.