Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyglądają pięknie!! :kox: ale utrzymanie tego to pewnie tragedia, tym bardziej z dzieciakami z tyłu:slina:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Wyglądają pięknie!! :kox: ale utrzymanie tego to pewnie tragedia, tym bardziej z dzieciakami z tyłu:slina:

Ja na tylnej kanapie (nie oparciu) mam złożony koc a dopiero na nim foteliki. Tyle, że moje już wyrosły z karmienia butelką :wink:

Opublikowano

w d*pach się przewraca :grin: recaro nie robią wow :grin: w aucie robią konkretny przeciąg a ty takie rzeczy piszesz :polew: no i full elektryka :wink:

Opublikowano

jest dobrze :wink:

Opublikowano

Kolego "mikaszi" jak Tobie sie nie widzi ten zestawik RECAROsow w Twoim autku to wal smialo na pw , zuc cena i je odkupie od Ciebie :naughty: do Mojego srebnego nadwozia beda sie lepiej prezentowac :slina::slina::slina::slina:

:hi: Pozdrawiam

PS. za***iście sie to prezentuje , zazdroszcze :wink:

Opublikowano
  • Autor

kalendarz2d.jpg

:kox::jerk:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 19:37 ----------

takie tam :decayed:

img7257f.jpg

img7260q.jpg

kalendarzu.jpg

img7265e.jpg

img7263pr.jpg

img7261v.jpg

img7256zh.jpg

img7266m.jpg

img7268m.jpg

img7270z.jpg

img7235br.jpg

Opublikowano

Dla mnie najładniejszy sedan na forum :thumbup1:

Wrzucaj bixy i będzie z zewnątrz 100% malina

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie najładniejszy sedan na forum :thumbup1:

Wrzucaj bixy i będzie z zewnątrz 100% malina

dzięki :hi:

o co do bixów to już zacząłem polowanie :naughty:

Opublikowano

Jest piękna. Kolorek i te mody. Wszystko z klasą tak ma być:wink:

Opublikowano

Bierz od Grzegorza jak chcesz d4s z soczewkami z b8 i zmiennymi przyslonami na UK.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Bierz od Grzegorza jak chcesz d4s z soczewkami z b8 i zmiennymi przyslonami na UK.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

które to ?

Opublikowano

Gwerty. Ogłasza się w dziale sprzedam. Zagadaj do niego.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Miki :slina::slina: no jak mogłeś mi to zrobić :slina::slina: takie rekarosy to jeee toooo :kox::kox:

Pięknieeeee!!! :decayed: ps a może by tak felgen w biały teraz?? i ewentualnie lustro :kox:

jak możesz daj na PW za ile wyrwałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli chodzi recarosy to żadna tajemnica bo już prawie pół forum o tym wie że kupiłem je za śmieszne pieniądze

całe 1700zł za komplet :polew::polew: :wink:

Opublikowano

Ja Cię o rzesz kurczę pieczonę :decayed::slina:

załatw mnie takie też :kox::kox: i pewnie połowie forum :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie to zastanawiam się nad sprzedażą tych stołków bo jak dla mnie to szkoda ich by je zniszczyć w codziennym użytkowaniu, jeżdżeniu do pracy no i wożeniu dzieciaków do szkoły. Do lansu jak najbardziej ale nie mam zamiaru jeździć z pokrowcami. Czytałem na audi.us forum że to naprawdę rarytas w tym zestawieniu i można wołać za nie nie małą kasę , tam taki zestaw jest warty 1800-2500$, i z racji tego że nie chcę zarobić na kolegach z forum to ich tu nie sprzedam.

Opublikowano

Super sie prezentuje, kolo ladnie siedzi.

Opublikowano

spokojnie możesz za dwójkę kolegom z forum sprzedać niech już będzie nasza strata :naughty:

Opublikowano
  • Autor
spokojnie możesz za dwójkę kolegom z forum sprzedać niech już będzie nasza strata :naughty:

za dwójkę w $ :wink:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Jest piękna. Kolorek i te mody. Wszystko z klasą tak ma być:wink:

naklejka na masce :naughty:, sorry za plagiat :kox::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.