Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie dobrze mikaszi zobaczysz

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Krzysiu za foto jeżeli chodzi o ten napinacz to wymieniałem go jakieś ponad półtora roku temu razem z rolką alternatora i paskami wielorowkowymi . Kupiłem go właśnie marki INA .

Rozrząd miał być wymieniany po wakacjach ale poleciał wcześniej :(

Opublikowano

trzymam kciuki:wink:

Opublikowano
  • Autor
jesli o dwa zeby to kolizji nie bedzie :) mialem takie przypadki w warsztacie :)

Jutro albo po jutrze będę wiedział ile wrzucić w niedzielę na tacę :wink:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Zapomniałem dodać że na vagu wyskoczył błąd

19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range P3008 - 000

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

trzymam kciuki:wink:

Najlepiej u rąk i u nóg :wink:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

bedzie dobrze mikaszi zobaczysz

Dzięki :wink:

Opublikowano

osz qr**,współczuje mam nadzieje że szybko wróci do żywych :thumbup1:

Opublikowano

zyje ?

Opublikowano

Michał pewnie ostro działa, że nie odpisuje?! Głowa do góry!

Opublikowano
Panowie kupiłem taki rozrząd 038 198 119 A

http://www.perezmotor.com/docs/productos/kit_distribucion_038198119A.jpg

ROZRZĄD DO 1.9 TDI (AVB, AWX, AVF, BKE, BPW, BRB) (038 198 119A)

w zestawie:

ROLKA NAPINACZA 038 109 243 M

ROLKA PROWADZĄCA 038 109 244 J

PASEK ROZRZĄDU 038 109 119 P

Komplet kupiłem w serwisie audi u mnie w mieście po numerach podanych tu na forum , ale po otwarciu pudełka wszystko się różni , tzn inny napinacz , rolka prowadząca i pasek chyba też :thumbdown::doh:

to co u mnie siedzi

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

U mnie siedzi taki

http://img.tapatalk.com/d/14/05/07/vaseba7a.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/05/07/e5utyqus.jpg

Kurcze mogłem kupić po Vinie bo to co tu wyczytałem jest coś nie teges

bo w rorzadzach w tych latach była roznica do 2002 z napinaczem hydraulicznym po 2002 ber hydraulicznego

Opublikowano
  • Autor
Michał pewnie ostro działa, że nie odpisuje?! Głowa do góry!

Działa , działa , furka ogólnie śmiga już od soboty :) , naszczęście pasek przesunął sie tylko o półtora zęba i wystarczyła tylko wymiana na nowy zestaw i lata .

Teraz ja dochodzę do siebie po 4 dniach płukania wątroby :wink:

Opublikowano

no to gitarka panie ze nic wiecej sie nie rozwalilo:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
no to gitarka panie ze nic wiecej sie nie rozwalilo:thumbup1:

Wszystko robiłem sam bo te mechaniory u mnie kasują jak za zboże i powiem ci że miałem trochę cykora przy pierwszym odpaleniu ale cyknął od pierwszego strzała :kox:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Nawet dostrzegłem że po wymianie jak by bardziej zrywny był

Opublikowano
  • Autor
ale ładne masz te autko i ten środek hmmmm :shock3:

Dzięki :hi:

Opublikowano
no to gitarka panie ze nic wiecej sie nie rozwalilo:thumbup1:

Wszystko robiłem sam bo te mechaniory u mnie kasują jak za zboże i powiem ci że miałem trochę cykora przy pierwszym odpaleniu ale cyknął od pierwszego strzała :kox:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Nawet dostrzegłem że po wymianie jak by bardziej zrywny był

no to teraz tylko sie nie scigaj:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to chyba właśnie trzeba będzie więcej kucy zaprzęgnąć :kox:

Opublikowano

softa nie robiles jeszcze?

Opublikowano

Świetnie Michał, że skończyło sie na wielkim strachu :D

Opublikowano
  • Autor
softa nie robiles jeszcze?

Nadal latam na 130 fabrycznych kucykach , ,+/- jeden źrebak :wink:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Świetnie Michał, że skończyło sie na wielkim strachu :D

Nawet nagrałem filmik z pierwszego odpalenia i jazdy , jak się ogarnę to coś zarzucę :wink:

Opublikowano

jakby co to mam kogoś, kto softa może zapodać, u mnie śmiga i jest :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
jakby co to mam kogoś, kto softa może zapodać, u mnie śmiga i jest :thumbup1:

My ogólnie to chyba mamy nie zakończoną transakcje :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.