Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedna mała niespodzianka , podczas rozbiórki tylnej kanapy okazało sie ze oparcie i siedzisko mają maty grzewcze , zostały tylko obcięte przewody

urudemyz.jpg

8u7umute.jpg

:wink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

ale jest :kox:

:hi:

Tych napewno nie sprzedam no chyba ze z samochodem :wink:

Opublikowano

no proszę to ładnie:wink: tylko po co ktoś odcinał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
no proszę to ładnie:wink: tylko po co ktoś odcinał :facepalm:

Może takie mieli na stanie podczas montażu w fabryce, a że samochód nie miał przygotowanej instalacji pod grzanie to obcieli przewody

Opublikowano
no proszę to ładnie:wink: tylko po co ktoś odcinał :facepalm:

Może takie mieli na stanie podczas montażu w fabryce, a że samochód nie miał przygotowanej instalacji pod grzanie to obcieli przewody

:facepalm: nie mogli tak tez u mnie zrobić:decayed: sama bym sobie podlaczyla:grin:

Opublikowano
no proszę to ładnie:wink: tylko po co ktoś odcinał :facepalm:

Może takie mieli na stanie podczas montażu w fabryce, a że samochód nie miał przygotowanej instalacji pod grzanie to obcieli przewody

Będziesz rezal grzany tył ?

Opublikowano
  • Autor
No to to rezanko. W takiej cenie. Szacun.

Małymi kroczkami do przodu :wink:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

no proszę to ładnie:wink: tylko po co ktoś odcinał :facepalm:

Może takie mieli na stanie podczas montażu w fabryce, a że samochód nie miał przygotowanej instalacji pod grzanie to obcieli przewody

Będziesz rezal grzany tył ?

Raczej tak bo włącznik już mam , maty też , teraz tylko instalacja i wsio

Ale kiedy to zrobię to nie mam pojęcia :facepalm:

Opublikowano

ja szukam wlacznika w dobrej kasie :decayed:

Opublikowano

Miszka jesteś Miszczu Madafaka Plaży Król. Pięknie wyszło. W życiu bym nie pomyślał że to home made by Polskiego rezacza :dancing:

Opublikowano

pieknie wyszly :kox:

Opublikowano

super Recaro + Speed :kox::kox: :good:

Opublikowano

Nie wiem czy nie przepłaciłeś! :decayed::grin:

Grzane doopy z tyłu to jest to! :wink4: U mnie też wszystko leży ale nie wiem czy się będę za to brał... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
super Recaro + Speed :kox::kox: :good:

I chyba jedyne takie na świecie :kox:

Opublikowano

Siemian miał ori recaro ze speedem

Opublikowano

kawał dobrej roboty, fajnie to recaro wyszło :wink:

Opublikowano
  • Autor
kawał dobrej roboty, fajnie to recaro wyszło :wink:

:hi:

Takie na szybko

udusybyq.jpg

sede3uhe.jpg

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

6y4a6ymu.jpg

Opublikowano

No klasa super wyszło. :kox:

Opublikowano
  • Autor
No klasa super wyszło. :kox:

Kurcze ale ile ja sie nameczyłem żeby to wszystko rozebrać , porozpruwać , pomierzyć , powycinać i potem złożyć to kupy to masakra.

Opublikowano

Ale efekt i satysfakcja napewno bardzo duża. :decayed:

Opublikowano

mikaszi powiem ci że normalnie półtora gościa z ciebie...fajnie ci to wyszło..dobrze że ci czarny wysłali..mysle że ten czarny lepszy od niebieskiego

Opublikowano
  • Autor

No tego to sie raczej nie da opisać słowami :decayed:

Najbardziej z tego wszystkiego czyli końca projektu , zadowolona jest moja żona i powiedziała że jeszcze pare dni dłużej i bym wylądował z nimi na ogrodzie , bo cały salon i jadalnia robiły za centrum firmy tapicerskiej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.