Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

najlepsze :naughty:

Opublikowano

Miszka w,końcu Ci nick Prezesuńco poprawił :kox:

Opublikowano
  • Autor
Miszka w,końcu Ci nick Prezesuńco poprawił :kox:

i od razu w się lepiej czyta :kox:

Opublikowano

miał ci na truskawe zmienić:decayed:

Opublikowano

Dobrze ze nie myszka hue hue hue

Opublikowano
  • Autor

w sumie to nic się nie zmieniło , wystarczyło tylko litery uporządkować :wink:

Opublikowano

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
miał ci na truskawe zmienić:decayed:

truskawka może byc tylko jedna :wink::naughty:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

:kox::wink:

Opublikowano
a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Dobrze dobrze kolor zabrać i jako nowicjusz niech startuje:-)

Miszka ty zawsze dla,mnie Miszka,byłeś Mikaszi to jakieś takie nie słowiańskie :polew:

Opublikowano
  • Autor
a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Dobrze dobrze kolor zabrać i jako nowicjusz niech startuje:-)

Miszka ty zawsze dla,mnie Miszka,byłeś Mikaszi to jakieś takie nie słowiańskie :polew:

:polew:

Opublikowano

Kiszka :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

:kox::naughty::slina::shock3::naughty::decayed::kox:

XzUhLsc.jpg?1

pRmsagX.jpg?1

QS6TRC9.jpg?1

yMhnfG2.jpg?1

qzLRfiC.jpg?1

tk8kpZS.jpg?1

kDIslxS.jpg?1

Sx8lOgy.jpg?1

1Nm4sVK.jpg?1

zGiYmv0.jpg?1

p2gHmIb.jpg?1

plZKvWa.jpg?1

MCPO9bp.jpg?1

ZbZ1mYM.jpg?1

PQTCC5p.jpg?1

zIcmZy2.jpg?1

GaWR82E.jpg?1

64e32ga.jpg?1

Opublikowano

Masakrator:kox:

Opublikowano
:OMG:świetne fotele, zazdraszczam:decayed:
Opublikowano
  • Autor

dzięki panowie , moja wątroba was pozdrawia i mam nadzieje że będę mógł się nimi pochwalić na żywca na Oemie :wink:

Opublikowano

fotele petarda ! pierwszy raz widze w takim materiale :slina::shock3:

Opublikowano
  • Autor
fotele petarda ! pierwszy raz widze w takim materiale :slina::shock3:

no też się dziwię za każdym razem jak wchodzę do auta , jak ten materiał elegancko podpasił i do tego idealnie się zgrywa z carbonami z rs4 . Kiedyś może pomyślę nad nową skórą ale to co jest na razie jest dobrze

Opublikowano

Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze :naughty: natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością :wink: bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze :naughty: natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością :wink: bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk :whistling:

:oklasky::oklasky::oklasky:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

dodam że materiał bardzo ciężki do ogarnięcia podczas szycia , dość że pleciony to spód wykonany jest z 3mm takiej jakby gąbeczki . Strasznie się marszczył jak się go dobrze nie ułożyło , ale jakoś dało radę to ogarnąć. Do tego na koniec trzeba było powszywać wszystkie wzmocnienia i plastikowe zatrzaski . W niektórych momentach naprawdę ręce odpadały . Dobrze że maszyna do szycia w miare silna więc dawała radę

Opublikowano

auto wygląda lepiej niz nowy co kiedys wychodził z salonu... pieknie zrobiona :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.