Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie brak weny tylko jeszcze Ci sie ręce trzesą :kox: .

Zapytałbym o ceny tych ledów z a6 ale patrząc za ile wyrywasz graty to nie chce się wk***iać :decayed:

Ja mam swoją nisko posadzoną i o nic nie przytarłem, jedynie trochę oponą o nadkole z przodu, ale to był za nisko skręcone wtedy a i prędkości ponad 100 na trochę nierównych drogach...

Opublikowano

Ledy z A6 czy RS6? :wink:

Opublikowano
  • Autor

dawno nic nie pisałem więc trochę może zaktualizuje co wpadło na pokład:

pierwsze czym powinienem sie pochwalić to programik na 167 kucyków robiony przez BLACKSMOKE w UK :kox:

jest się już czym odpychać :naughty:

po za tym:

- zderzak tył S4 z opcją pod PDC

- zmodyfikowany przedni zderzak S-LINE z opcją sprysków i PDC

- PDC przód i tył ( dzięki KAJU)

- ori spoiler S4 na tylną klapę

- heble 345mm S4 na przód

- heble 288mm na tył

- znaczek dope na tył

- znaczki na tylne drzwi TDI Sport Edition

- lampy ledowe na tył (ori przyciemnione)

- lusterka rozkładane/składane z pilota

- pamięć foteli

- gałka zmiany biegów z Audi A5

- i na pewno coś jeszcze o czym zapomniałem :wink::grin:


To nie brak weny tylko jeszcze Ci sie ręce trzesą :kox: .

Zapytałbym o ceny tych ledów z a6 ale patrząc za ile wyrywasz graty to nie chce się wk***iać :decayed:

Ja mam swoją nisko posadzoną i o nic nie przytarłem, jedynie trochę oponą o nadkole z przodu, ale to był za nisko skręcone wtedy a i prędkości ponad 100 na trochę nierównych drogach...

kupiłem ledy z A6 na forum Audi w UK od gościa który miał zakładać do siebie ale przesiadł się do nowszej sztuki

zapłaciłem £100 za kompletne ledy z kloszami

co do gleby to musiał byś się przejechać po moich okolicach , jest naprawdę porażka

Ledy z A6 czy RS6? :wink:

A6

RS6 w B6 mi się nie podobają , za gęsto tych diod jest nasianych

Opublikowano

Miszka f*ck!!!!

Opublikowano

hej ładniutka ta twoja b6 , ze tak spytam po ile chodza tam zderzaki s4 b6 do vanta

Opublikowano
  • Autor

Miszka f*ck!!!!

witam i też cię lubię :P:wink::kox:

hej ładniutka ta twoja b6 , ze tak spytam po ile chodza tam zderzaki s4 b6 do vanta

różnie można trafić :wink:

nawet napisze że od 50funciaków w górę

Tu pierwsze dni w PL jeszcze było na sytej glebie

216ccd35850595383b6b65047e3268f1.jpg

2256ce02d11deaafd2182f776f689a74.jpg

Wysłane z Ipka

Heble przód i tył

345mm

7e92c2f3ac4604548fa663a900abe3f1.jpg

f523c6b935fb6f292acc49dfab535875.jpg

78cb84ccc8e91c9d5d6311d37399ecb3.jpg

288mm

1ee7d4be843bf61f1a5de7d982d777ed.jpg

91af5928985c8c504df5f1b6e7a92283.jpg

37fd8ca5e963adc91c7b2bfd43d6da72.jpg

Wysłane z Ipka

Montaż modułów składania i rozkładania lusterek z pilota

41e42031308ee935e3f09600515ddfe3.jpg

Wysłane z Ipka

Przygotowanie przedniego zderzaka do klejenia i malowania

c4213eec5bc01657b6ae9b02239586a7.jpg

Wysłane z Ipka

Montaż pamięci w fotelu kierowcy

223544d5f041064119ca4b90c061586c.jpg

c57cfa3eadd74aaadf8692dade65c4ca.jpg

Tu już wszystko poskładane

22be1c9b4ca1ab951693d0fe470a2d69.jpg

Wysłane z Ipka

Pewnego dnia na moim podjeździe zrobiło sie niebiesko :)

8451f15bc07ce6988c7dc23cad9a27c0.jpg

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Ładne heble ale tył trochę mały vs przód. Zdały by się 330 na tył.

Opublikowano

4 x b6 sedan:-) to ja rozumiem:-)

Opublikowano
  • Autor

Dobrze jest , ale kto wie jak sie trafi coś za psie pieniądze to sie pomyśli. Chociaż 330mm to na dużą ilość kucy pod maską a ja raczej nic takiego już nie planuje ;)

Wysłane z Ipka

4 x b6 sedan:-) to ja rozumiem:-)

W tym 3 moje ;)

5f962e79c425a08c4a8f93a1106b387e.jpg

Jedna poszła do Żyda a druga na części

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Co za niebiesko to nie zdrowo!

Opublikowano
  • Autor

Gałka zmiany biegów z A5 (przerobiona z kapselkiem na 5 biegów)

i chromowane pokrętła w RNS-E

c6e954608cdf961895056d0e083dc5dc.jpg

46de2cae42b02b210e7a005855bff788.jpg

88f8ee6929edc8eee8b9d9e866a58436.jpg

ade4142591c7836982437e78b025a69b.jpg

Wysłane z Ipka

Opublikowano

pokrętła dodają uroku :D

gałka mnie tam się bardziej podoba od b6 ale jak kto tam lubi :D:P

pozatym pewnie kupiłeś za 5F więc no comment :P

Opublikowano
  • Autor

gałka mnie tam się bardziej podoba od b6 ale jak kto tam lubi :D:P

pozatym pewnie kupiłeś za 5F więc no comment :P

:wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

hej naprawde smieszne ceny za te czesci tam sa w porównaniu do naszych pozdrawiam

Opublikowano

no pozmieniało się tu :naughty: fajna gała :kox:

Opublikowano
  • Autor

hej naprawde smieszne ceny za te czesci tam sa w porównaniu do naszych pozdrawiam

Ceny są takie jak wszędzie , trzeba poprostu szukać , szukać i szukać

Wysłane z Ipka

no pozmieniało się tu :naughty: fajna gała :kox:

Dzięki

a już myślałem że forum pozbyło sie wszystkich ze starej ekipy ;)

Wysłane z Ipka

Opublikowano

A co ty masz za fotele?

To są Recaro?

Opublikowano

Mikayaszi kobayaszi :D

my tu nie jesteśmy uzależnieni od komputra więc nie siedzimy na ebayu od rana do nocy :D:P

Ty to już pewnie zrobiłeś boota to wyszukiwania okazji :D

Opublikowano

dla mnie i tak najlepszą robotę robi ta kierownica :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co ty masz za fotele?

To są Recaro?

Tak Recaro S4 , ale takich nie kupisz :wink::kox:

Mikayaszi kobayaszi :D

my tu nie jesteśmy uzależnieni od komputra więc nie siedzimy na ebayu od rana do nocy :D:P

Ty to już pewnie zrobiłeś boota to wyszukiwania okazji :D

Teraz już mniej , ale bywały chwile że ebay miałem wszczepiony w głowę

dla mnie i tak najlepszą robotę robi ta kierownica :kox:

:hi:

Edytowane przez miszka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.