Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w zderzaku poszło łączenie góry z dołem i dlatego ciulowo wyglądało. Poza tym połamały się zaczepy przy nadkol i dlatego odstawało na bokach. Zaczepy już kupione i będzie git majonez.

I znajdź mi S-line z pdc i spryskami... [emoji10]

Jestem ebay master ale takiego jeszcze nie widziołem ;)

Opublikowano

eeeee no nie gadaj Ty nie znajdzieszz... Ty nie znajdziesz :D:P

Opublikowano
  • Autor

eeeee no nie gadaj Ty nie znajdzieszz... Ty nie znajdziesz :D:P

Powaga :wink: i sam mam ulepa ale jak ktoś sie nie zna to nawet nie zauważy

Opublikowano

no nie no nie ulepa :D:P

wiekszość rzeczy jak ktoś się nie zna to nie zauważy to jest kwestia czy Ci serce pozwala na ulapa :D

Opublikowano
  • Autor

no nie no nie ulepa :D:P

wiekszość rzeczy jak ktoś się nie zna to nie zauważy to jest kwestia czy Ci serce pozwala na ulapa :D

Już nie bądźmy tacy uczuciowi, czasami trzeba też trochę głową pomyśleć i zamiast 2.5K zł , zapłacić 400zł za składaka , który różni się właściwie od oryginału tylko tym że nie składała go fabryka ;)

Opublikowano

:hi:

Ładna sztuka i widać że o nią dbasz,ale jednak koło 19" bym tu widział :wink:

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ładna sztuka i widać że o nią dbasz,ale jednak koło 19" bym tu widział :wink:

Pozdrawiam.

Dzięki bardzo i fajnie że sie podoba .

19" jest w planie na wiosnę , tak jak zresztą pare innych rzeczy :wink: . Aktualnie do jakiego kolwiek rezania blokuje mnie pogoda. Nie mam garażu a w UK właśnie zaczął się sezon na kalosze i parasolki :wink:

Opublikowano

UK właśnie zaczął się sezon na kalosze i parasolki :wink:

Hehe,dokładnie jest jak piszesz. Aktualnie również jestem w UK :wink:

Opublikowano
  • Autor

UK właśnie zaczął się sezon na kalosze i parasolki :wink:

Hehe,dokładnie jest jak piszesz. Aktualnie również jestem w UK :wink:

A dokładniej ?

Opublikowano

Jakie inne plany?

Opublikowano
  • Autor

Jakie inne plany?

...z głównych priorytetów to tarcza sprzęgła obita kewlarem, większe turbo fmic i 200+ a reszta to tak jak w opisie

Ostatnio też zacząłem się zastanawiać nad webasto ;)

Opublikowano

A dokładniej ?

Bordon(GU35) mała mieścina.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie inne plany?

...z głównych priorytetów to tarcza sprzęgła obita kewlarem, większe turbo fmic i 200+ a reszta to tak jak w opisie

Ostatnio też zacząłem się zastanawiać nad webasto ;)

Pakuj Panie złota rzecz :D warta każdej złotówki :D

a skoro ja wydałem 1,5k i mówie że warta to Ty jak kupisz za 300zł to już całkiem warta :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam z kolegi A4 2013 :kox:

ebfe8c186cbfff91516f2084d695b9fc.jpg

ab95379dab495f493f62e2590711ce2f.jpg

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Hahaha kolegi młodszy, a Twój i tak błyszczy :wink: Ciekawe to Twoje koło..... ;)

Opublikowano

Nieraz widuję a6 na takim kole jak u Ciebie...i powiem średnio to wygląda...aczkolwiek na a4 wygląda do naprawdę dobrze...może to zasługa obniżenia i et...

Opublikowano
  • Autor

Heh :)

Nie raz sie z niego śmieje że nie widać różnicy więc po co przepłacać. Zabulił w raty rok temu 26k funtów i jeszcze długo bedzie spłacać.

Nieraz widuję a6 na takim kole jak u Ciebie...i powiem średnio to wygląda...aczkolwiek na a4 wygląda do naprawdę dobrze...może to zasługa obniżenia i et...

Jeździ u mnie A4 B6 tylko że w avancie na takim felunku i też jakoś mi sie nie widzi. W sedanie chyba najlepiej wyglądają :kox:

Opublikowano

B6 ładniejsza :dancing:

Opublikowano
  • Autor

B6 ładniejsza :dancing:

56d18a8b14a3a26e563f390d4589ad28.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.