Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Miał ktoś z Was robiony taki zabieg???? Czego mogę się po nim spodziewać??

to będzie juz moja drug operacja w tym roku - poprzednia to założenie plomby w oku w celu przyklejenia siatkówki - miało byc dobrze a się wszystko rozjebało i znów nic nie widzę :wallbash: no i w nadchodzących dniach mają mi oko ratować

Bedę wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi (na temat)

Jak ktoś chce to zobaczyć to wpiszcie sobie na YT "Witrektomia"

Opublikowano

Nie miałem a nawet nie słyszałem.

Filmik obejzany i ..........:facepalm:

Opublikowano

JA pi%##$....współczuje.

Opublikowano

W środę będę wiedział co i jak :disgust:

Opublikowano

Trzymam kciuki :thumbup1:

Opublikowano

siema moj brachol mial przeszczep siatkowki w katowicach.tez mu sie odkleila z przemeczenia i pracy.teraz jest ok .powodzenia

Opublikowano
sie odkleila z przemeczenia i pracy

weź to rozwiń, bo mnie zaciekawiło

Opublikowano

Ja też miałem pierwsza operacje w Katowicach. Mech od przemeczenia, dźwigania można się nabawic a jest to bardzo uciążliwe a w moim przypadku jest bardzo źle bo mam odwarstwienie w możliwie najgorszym miejscu i nie wiadomo czy wogóle uda się przywrócić pełne widzenie, aha i nie ma takiego czegoś na przeszczep siatkówki :)

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

W poniedziałek idę na oddział, we wtorek operacja k**wa mac :disgust:

Opublikowano

ziom jestem z Toba :friends: bedzie dobrze!!!!

Opublikowano

Trzymaj się, będzie dobrze :ok2:

Opublikowano

Panowie jestem po, ja pierrdole :facepalm:

Opublikowano

Jest poprawa ?

Opublikowano

Nie wiem bo mam opuchniete wszystko i nie otworze powieki

Opublikowano

Kilka dni i będzie dobrze :)

Opublikowano

glupio zapytam...czy bolało?!

Opublikowano

Pierwsza operacje na wyciągniętym oku w styczniu miałem robiona w narkozie więc było luźno, lekki ból po operacji, dzisiaj mianowicie miałem to robione pod znieczuleniem miejscowym, wszystko czułem i widziałem, po godzinie znieczulenie przestało działać i ciężko było wytrzymać,

Opublikowano
:shock3: , będzie dobrze, 3mamy kciuki :good:
Opublikowano

"na wyciągniętym oku"???

Ja 2 lata temu miałam korygowane zeza, też cięli mi gałkę oczną, później szwy.. Fuuj, masakra. A ściąganie ich było masakryczne..

A co do przeszczepów siatkówki,to fakt - nie ma ich a szkoda, bo też mam na niej jakieś ustrojstwo spowodowane toksoplazmozą w "życiu płodowym" :/

Trzymaj się, będzie dobrze :)

Opublikowano

Ściąganie szwów to masakra jakaś :facepalm:

Opublikowano

Zgadzam się w 100%

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

Co to znaczy "na wyciągniętym oku" ?

Sens dosłowny??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.