Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niezapięte pasy pasażera, a ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, mam jeszcze jedno dziś pytanie.

Czy kontrolka od niezapietych pasów powinna się świecić zarówno u kierowcy, jak i u pasażera, dodatkowo dawać sygnał dzwiękowy?

W moim przypadku, wygląda to tak, że tylko kierowca gdy nie zapnie pasów to pojawia się kontrolka i sygnał, ale w przypadku pasażera, czegoś takiego nie ma.

Czy to tak ma być, czy to jakiś błąd jest, ew. usterka??

Opublikowano

U mnie jest po obu stronach.

Opublikowano
  • Autor
U mnie jest po obu stronach.

no właśnie, też mi się tak wydawało:wink:

no to teraz gdzie szukać przyczyny, uszkodzone coś będzie, czy jakoś wyłączone?

gdzie to najlepiej sprawdzić?

Opublikowano

sprawdź wiązkę pod fotelem:)

Opublikowano
  • Autor
sprawdź wiązkę pod fotelem:)

widzisz, o tym nie pomyslalem:facepalm:

teraz za daleko mam do auta żeby iśc sprawdzić,:wink:

Opublikowano

Wszytko masz w porządku, to jest funkcja programowalna. Zapinasz VAG-a, zmieniasz kodowanie i będzie ci pikać też u pasażera. Ale ja u siebie pasażera wyłączyłem, też mam tylko ostrzeżenie dla kierowcy.

Opublikowano

U mnie nie pika wcale... na szczęście, tylko kontrolka świeci

Opublikowano
  • Autor
U mnie nie pika wcale... na szczęście, tylko kontrolka świeci

a ja bym chciał żeby pikało, bo dziewczyna lubi sobie zapomnięc zapiąc pasy:decayed: a ja jestem zwolennikiem zapinania:wink:

Opublikowano

U mnie dziewczyna robi za pikanie ;-)

Opublikowano
  • Autor
sprawdź wiązkę pod fotelem:)

patrzyłem na szybkiego, ale nie moge jej znaleźć:cry:

idą jakieś kabelki do fotelu, ale nie widać zadnej kostki

Jest ktoś w Saczu, kto zna się na tym?:naughty:

Opublikowano

a nie jest tak, że niektóre modele miały tylko czujniki w fotelu kierowcy ?

Opublikowano

Posadźcie teściową i nie potrzebujecie żadnego pikania ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja chciałbym wyłączyć to pikanie po obu stronach, wie ktoś jak to zrobić vagiem?:hi:

Opublikowano

Najpierw sprawdz czy w fotelu pasazera jest wiazka idaca do zamka pasow, jezeli nie ma wiazki to nie ma opcji zeby u pasazera informowalo o niezpoietych pasach.

Opublikowano

ja u siebie sprawdziłem i u mnie właśnie nie ma wiązki idącej do zamka pasów więc ty też tak możesz mieć

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

W B7 oba siedzenia mają sygnalizację. Teraz albo masz wyłączoną Vagiem sygnalizację albo gdzieś kable rozłączyły się w siedzisku fotela albo w podłodze. Wszystkie wiązki idą pod plastikową osłonę w podłodze bezpośrednio pod fotel. U mnie problem z sygnalizacją siedzenia pasażera pojawił się gdy wyciągnąłem siedzenia które dawałem do tapicera. Po ponownym zamontowaniu nie działał sygnał pasażera a potem przestał działać sygnał kierowcy a dzisiaj nie mam już sygnałów ani świateł ani też ostrzeżeń z fis-a. I mam problem którego nie doszedłem do dziś:/

Opublikowano
Ja chciałbym wyłączyć to pikanie po obu stronach, wie ktoś jak to zrobić vagiem?:hi:

Spróbuj wg tego (wyłączenie ostrzeżenia to zmiana przedostatniej cyfry na 0 w polu Software Coding):

Kodowanie licznika

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tak jak wyżej chłopaki piszą w obu fotelach są czujniki i powinno sygnalizować u kierowcy jak i u pasażera. Może coś z czujnikiem zajęcia fotela jest nie tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.