Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

Płaciłem 1300 z częściami i pompa wody... Zupełnie nie wiem skąd u ciebie taka kwota

Ale w Autoryzowanym serwisie audi czy, w zwyklym serwisie. gdy pytalem zwyklego mechanika ktory zajmuje sie tym w domu powiedzial mi cene 1100zl za czresci i w tym robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w autoryzowanym serwisie jezeli chodzi o szwecje,a o polske to nie wiem czy to autoryzowany znalazlem go na tej stronce w polecanych warsztatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz jakichś kumpli albo ich znajomych mechaników co mogą ci wymienić? części też można z polski ściągnąć. ja tak robie jak nie mam wyboru i wiem czym jeżdze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze chodzi o to ze mamy inne siniki? Umnie podobno trzeba zwalic zderak, chlodnice zeby sie dostac do rozrzadu .Twierdzi ze pol dnia samego rozbierania

Co o tym myslicie ???

Ja tez myslalem na poczatku ze trzeba rozbierac wszystko wiec odrazu zaznaczylem ze by mi wymienili plyn chlodniczy, a tu pan z serwisu mowi ze gdyby to robil w nie w autoryzowanym serwisie lub u zwyklego mechanika to pewnie by rozbierali caly przod wraz z chlodnicami. A oni nic nie rozbieraja, i faktycznie bylem caly czas przy wymianie, i zrobili to tak najpierw wyciagneli halogeny w dziury po halogenach wlozyli dwie metalowe prowadnice (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) odkrecili tylko zderzak w tych miejscach w ktorych byl skrencony z blotnikiem. Puzniej kilka srub od pasa przedniegoi ku mojemu zdziwieniu caly przod wyjechal jakies 10-15cm do przodu, bez odkrecania chlodnic i zciagania wezy, trwalo to jakies 20 minut a puzniej mechanik zaczol dobierac sie do rozrzadu. Auto odstawilem o 8 na stanowisko a o 11; 30 mechanik dokrencal ostatnia srubke od zderzaka, a o 12 wyjechalem od nich.

W sumie w twoim silniku moze nie ma takiej metody i nie obejdzie sie bez rozbierania calego przodu w koncu masz V6. A zadzwon z ciekawosci do ASO i zapytaj ile biora za rozrzad w takim silniku jaki ty masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tak myslalem zeby tak zrobic zeby czesci z polski a robote tu,ale za robote sobie cenia bardzo duzo...cenia sie i wszyscy mowia ze trzeba rozbierac caly przod....

a powiedz gdzie wymieniales rozrzad ze tylko pare srubek odkrecales i caly przod wyjezdzal???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.krol-knapik.pl/

Autoryzowanym serwisie audi robia dobrze czesci wszystkie orginalne ale ceny duze bo wkoncu Autoryzowany serwis, mysle ze w kazdym Autoryzowanym serwisie w kraju tak robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem 1300 z częściami i pompa wody... Zupełnie nie wiem skąd u ciebie taka kwota

Bo on ma 2.8, a ty 1.8T (może różnica V6, a R4 to powoduje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...