Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czym przymocować ozdoby ślubne do auta?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za miesiąc moja A4 będzie występować w roli wozidełka ślubnego i oczywiście ma być przystrojona (jak dla mnie bez ozdób jest wystarczająco ładna :naughty: ).

Z tego co udało mi sie dowiedzieć, to opcje są następujące:

1. Taśma, która jest przy stroiku.

2. Dowolna taśma dwustronna, którą mogę nabyć w dowolnym sklepie papierniczym, budowlanym.

3. Przyssawki.

Na chwilę obecną najbardziej do mnie przemawiają przyssawki, jako coś co nie przywiera "na stałe" do lakieru i można po prostu odczepić.

Z drugiej strony może się to nie trzymać najmocniej i może być awaria po drodze do kościoła lub z kościoła, czego wolałbym uniknąć.

Taśma jest opcją, ale gwarancji nie ma, że razem z lakierem odejdzie albo wogóle nie odejdzie i będzie masakra :facepalm:

Czy ktoś może z klubowiczów ma doświadczenie z "środkami" mocującymi te stroiki do karoserii?

Z góry dzięki.

Opublikowano

Rok temu przyozdabiałem auto szwagierki dekoracjami na przyssawki. Trzeba auto dobrze umyć wcześniej, poślinić przyssawkę i trzyma się lepiej niż na superglue :P

Opublikowano

2 lata temu wiozłem koleżankę do ślubu byłym A6 mojego ojca. wszystkie dekoracje były zamocowane na przyssawki, przez cały dzień nic się nie stało i nie odpadło... a jak w nocy ściągałem dekoracje z auta to też nie było od przyssawek żadnego uszczerbku czy też zniszczenia lakieru :good:

Opublikowano

tylko i wyłącznie przyssawki po taśmie zostanie klej i ciężko będzie sie go pozbyć

Opublikowano

Dokładnie jak kolega wyżej napisał: tylko przyssawki! Kolega raz pokleił taśmą dwustronną czarnego Golfa i ślady są do dzisiaj...

Opublikowano

jezeli na masce ma stac np jakis bukiet czy cos wiekszego, to sa specjalne przyssawki razem juz z gabka na ktorej jest robiony bukiet/wiazanka i z takimi wyciaganymi plastikami po bokach - poprzez wyciagniecie ich przyssawka zaciaga powietrze i wszystko trzyma sie bardzo mocno, zeby zdjac wystarczy wepchnac je do sierodka i praktycznie bukiet jest juz luzny, nie zostawia to zadnego sladu, co do zdobienia np klamek sa przyssawki razem z butonierkami ktore tzrymaja sie bardzo dobrze, zona zawsze tak robi i nigdy nie bylo problemu ze cos odpadlo podrodze lub ze zostaly jakies slady na lakierze...

Opublikowano

nom chyba ze kolega chce młodą parę przewieść 200 na godzinę to chyba zostanie tylko kropelka i to nie wiem czy pomorze, przyssawki i będzie gitara nie ma co kombinować niby ze specjalnymi taśmami itp

Opublikowano

m_sj36v.jpg

powinny dobrze trzymać :kox:

Opublikowano

ja kiedyś przykleiłem na taśmę :rant:

a innym razem na przyssawki i było :thumbup1: nie odpadło a po zdjęciu nie było śladów, także polecam

Opublikowano
  • Autor

He he... w budżecie nie ma pozycji na kupienie nowej B6 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.