Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym przymocować ozdoby ślubne do auta?


fahur

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc moja A4 będzie występować w roli wozidełka ślubnego i oczywiście ma być przystrojona (jak dla mnie bez ozdób jest wystarczająco ładna :naughty: ).

Z tego co udało mi sie dowiedzieć, to opcje są następujące:

1. Taśma, która jest przy stroiku.

2. Dowolna taśma dwustronna, którą mogę nabyć w dowolnym sklepie papierniczym, budowlanym.

3. Przyssawki.

Na chwilę obecną najbardziej do mnie przemawiają przyssawki, jako coś co nie przywiera "na stałe" do lakieru i można po prostu odczepić.

Z drugiej strony może się to nie trzymać najmocniej i może być awaria po drodze do kościoła lub z kościoła, czego wolałbym uniknąć.

Taśma jest opcją, ale gwarancji nie ma, że razem z lakierem odejdzie albo wogóle nie odejdzie i będzie masakra :facepalm:

Czy ktoś może z klubowiczów ma doświadczenie z "środkami" mocującymi te stroiki do karoserii?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu przyozdabiałem auto szwagierki dekoracjami na przyssawki. Trzeba auto dobrze umyć wcześniej, poślinić przyssawkę i trzyma się lepiej niż na superglue :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu wiozłem koleżankę do ślubu byłym A6 mojego ojca. wszystkie dekoracje były zamocowane na przyssawki, przez cały dzień nic się nie stało i nie odpadło... a jak w nocy ściągałem dekoracje z auta to też nie było od przyssawek żadnego uszczerbku czy też zniszczenia lakieru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał: tylko przyssawki! Kolega raz pokleił taśmą dwustronną czarnego Golfa i ślady są do dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli na masce ma stac np jakis bukiet czy cos wiekszego, to sa specjalne przyssawki razem juz z gabka na ktorej jest robiony bukiet/wiazanka i z takimi wyciaganymi plastikami po bokach - poprzez wyciagniecie ich przyssawka zaciaga powietrze i wszystko trzyma sie bardzo mocno, zeby zdjac wystarczy wepchnac je do sierodka i praktycznie bukiet jest juz luzny, nie zostawia to zadnego sladu, co do zdobienia np klamek sa przyssawki razem z butonierkami ktore tzrymaja sie bardzo dobrze, zona zawsze tak robi i nigdy nie bylo problemu ze cos odpadlo podrodze lub ze zostaly jakies slady na lakierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom chyba ze kolega chce młodą parę przewieść 200 na godzinę to chyba zostanie tylko kropelka i to nie wiem czy pomorze, przyssawki i będzie gitara nie ma co kombinować niby ze specjalnymi taśmami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś przykleiłem na taśmę :rant:

a innym razem na przyssawki i było :thumbup1: nie odpadło a po zdjęciu nie było śladów, także polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...